Zestaw nartorolek terenowych Elpex Off Road Classic

2 549,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem klasycznym z możliwością stosowania stylu łyżwowego. Wszystkie elementy wyposażenia do siebie pasują. W zestawie z nartorolkami są wiązania, buty do nartorolek typu combi, kije o regulowanej długości Axon Martex Vario Roller oraz opcjonalnie hamulec Ski Skett Stop&Go 2.0. Zestaw dla osób poszukujących niezawodnego sprzętu do ...

Kup razem

W zestawie

Wiązania Rottefella NNN Rollerski Skate

Wiązania Rottefella NNN Rollerski Skate

219,00 zł 0,00 zł
Buty do nartorolek SPINE Skiroll Combi NNN

Buty do nartorolek SPINE Skiroll Combi NNN

495,00 zł 0,00 zł
Kije Axon Martex Vario Roller regulowane 120-165 cm

Kije Axon Martex Vario Roller regulowane 120-165 cm

269,00 zł 0,00 zł
Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0

Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0

499,00 zł
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  W skład zestawu wchodzą:

  1. Para nartorolek terenowych Elpex Off Road do techniki klasycznej z kołami o średnicy 130 mm. Koła mają bieżnie z litej gumy, dzięki temu nie ma obawy przed przebiciem. Sprzęt polecany wszystkim, którzy chcieliby mieć możliwość jazdy w łagodnym terenie stylem klasycznym. Nartorolki nadają się też do jazdy stylem łyżwowy. Bardzo dobrze sprawdzają się też na asfalcie. Ten model charakteryzuje się dużą niezawodnością, to produkt prosty w budowie (niewiele części, żadnych plastików) i zbudowany z mocnych materiałów. 

  2. Wiązania Rottefella Rollerski Skate w systemie NNN - zamontowane na nartorolkach dla wybranego w zamówieniu rozmiaru buta. Wiązania Skate lepiej sprawdzają się z tym modelem nartorolek ze względu na twardszy flexor.

  3. Buty Spine Skiroll Combi znane z dobrej przewiewności, współpracujące z wiązaniami w systemie NNN. To buty do nartorolek dodające stabilności podczas biegu stylem klasycznym. Osoby zaawansowane mogą ich też używać do kroków łyżwowych. Uwaga! Dobierz buty wg poniższej tabeli i w sekcji "Kup razem" wskaż odpowiedni rozmiar.

  4. Kije do nartorolek Axon Martex Vario Roller  z trzonkami wykonanymi z wytrzymałego aluminium. Kije rozsuwają się teleskopowo, możliwe jest ustawienie długości od 120 cm do 165 cm. To bardzo przydatna funkcja, dająca możliwość zmiany długości w zależności od umiejętności, trasy, czy stylu jazdy.

  5. Opcjonalnie hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0 - lekki (150 g) i skuteczny hamulec do nartorolek umożliwiający kontrolowanie prędkości jazdy i łatwe zatrzymywanie się. Hamulec zamontowany jest na jednej nartorolce.

  Cena za 1 pełny komplet. Cena zawiera w sobie koszt wysyłki. Klient otrzymuje sprzęt gotowy do użytku.

  Dlaczego warto wybrać ten zestaw nartorolek?

  Ten zestaw nartorolek terenowych pozwala jeździć na nartorolkach techniką bardzo bliską technice biegania na nartach. Wszystko dzięki zastosowaniu wiązań i specjalistycznych butów działających identycznie jak na biegówkach. Nartorolki terenowe Elpex Off Road to jeden z bardzo nielicznych modeli na świecie pozwalający na bieganie stylem klasycznym poza asfaltem. Zaletą zestawu jest jego prostota i niezawodność, zwłaszcza na tle częstych awarii w popularnych na rynku rolkach terenowych.

  Wybierz odpowiedni rozmiar buta i długość kijów

  Jak wybrać odpowiedni rozmiar buta?

  W butach do techniki klasycznej zalecany jest zapas długości od 0,5 do 1,0 cm (im większy rozmiar, tym więcej). Zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 1 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki większej od stopy o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,5 do 1,0 cm).

   
  rozmiar EUMS
  3724,08,0
  3824,58,2
  3925,08,5
  4026,08,5
  4126,58,5
  4227,28,7
  4328,09,0
  4428,59,0
  4529,09,3
  4630,09,3
  4730,59,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone przez obsługę naszego sklepu i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości
  LiteraOpis
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

   

  Uwaga! Brak możliwości odstąpienia od umowy.

  Przy zamówieniu składamy w całość różne towary - nartorolki, wiązania i hamulec. Nawiercamy otwory i łączymy wszystko przy pomocy wkrętów. Powstaje nowy produkt dostosowany do rozmiaru buta zamawiającego. Zgodnie z przepisami prawa i zasadami zwrotów w naszym sklepie prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesienie do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

  Dane

  Forma aktywności
  turystyka
  Do techniki
  combi (łyżwowej i klasycznej)
  Max. waga użytkownika
  130 kg
  Kategoria
  nartorolki terenowe

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Zestaw nartorolek terenowych Elpex Off Road Classic

  Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem klasycznym z możliwością stosowania stylu łyżwowego. Wszystkie elementy wyposażenia do siebie pasują. W zestawie z nartorolkami są wiązania, buty do nartorolek typu combi, kije o regulowanej długości Axon Martex Vario Roller oraz opcjonalnie hamulec Ski Skett Stop&Go 2.0. Zestaw dla osób poszukujących niezawodnego sprzętu do jazdy poza asfaltem.

  Napisz swoją opinię

  Więcej z tej samej kategorii (10)

  Okazje