Lista produktów marki Salomon

Potentat w sprzedaży produktów do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W ofercie Salomona znajdują się m.in. wyznaczające standardy buty i wiązania do narciarstwa biegowego, jak też narty, kije, odzież i akcesoria.
Marka Salomon powstała w 1947 roku we francuskich Alpach, sercu nowoczesnego alpinizmu. Twórcy firmy w swojej pracy od początku kierowali się pasją do narciarstwa i tworzenia nowoczesnych, innowacyjnych produktów. Francois Salomon wraz z synem zaprojektowali i udoskonalili wiele z pierwszych nowoczesnych wiązań narciarskich. Obecnie produkty firmy sprzedawane są w ponad 160 krajach świata, a marka stała się synonimem jakości i innowacyjności.W 2005 roku Salomon została przejęta prze jednego z głównych światowych graczy na rynku sprzętu sportowego - grupę AMER SPORTS.

Mamy tu 15 produktów.

Pokazuję 1-12 z 15 produkt(ów)

Paski Salomon Power Strap

Cena 59,90 zł
Rozmiar: S M L XL XXL

Para firmowych pasko-rękawiczek o asymetrycznym kształcie dostosowanym osobno dla lewej i prawej dłoni, do montowania w uchwytach kijów narciarskich.

Paski Salomon Power Strap Click 2

Cena 74,90 zł
Rozmiar: S M L XL

Para pasko-rękawiczek marki Salomon do stosowania z uchwytami tej marki wyposażonymi w system szybkiego wpinania Salomon Click.

Wiązania Salomon SNS Profil Access

Cena 178,50 zł

Wiązania marki Salomon do techniki klasycznej dla butów w systemie SNS Pilot i SNS Profil. Idealne dla osób, które poszukują wiązań w korzystnej cenie z ręcznym zamykaniem i otwieraniem, jak w modelach wyczynowych.

Wiązania Salomon Prolink Access Skate

Cena 179,00 zł

Ekonomiczne, lecz solidne wiązania Salomona do techniki łyżwowej współpracujące z podeszwami butów w systemach: NNN, Prolink i Turnamic.