Lista produktów marki Alpina

Alpina to firma ze Słowenii specjalizująca się przede wszystkim w produkcji butów narciarskich. W asortymencie Alpiny znajdziemy nie tylko najwyższej klasy obuwie, ale też narty, akcesoria (w tym nartorolki) i odzież.

Charakterystyczne czerwone obuwie można zauważyć na stopach największych gwiazd narciarstwa biegowego. W butach Alpiny swoje sukcesy odnosili m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Peter Northug (NOR), Dario Cologna (SUI), Lukas Bauer (CZE), Vibeke Skofterud (NOR), Hanna Brodin (SWE). Tradycja firmy sięga odległych lat, obecna jest na rynku od 1947 r. Marka Alpina jest znana wszystkim fanom narciarstwa biegowego. Jej buty uchodzą za jedne z najlepszych na świecie.

Mamy tu 5 produktów.

Pokazuję 1-5 z 5 produkt(ów)

Aktywne filtry

Buty do nartorolek Alpina RCO Summer

Cena 689,00 zł
Rozmiar buta EU: 38 40 41 42 48

Przewiewne buty do nartorolek w systemie NNN. Świetnie sprawdzają się na nartorolkach do techniki klasycznej zapewniając dobrą stabilizację. Dobry wybór dla osób poszukujących komfortowych, zapewniających stabilizację i dobrą wentylację butów renomowanego producenta do...

Buty do nartorolek Alpina RSK Summer NNN

Cena 749,00 zł
Rozmiar buta EU: 43

Przewiewne buty do nartorolek przeznaczone do biegania techniką łyżwową dla osób oczekujących wysokiej jakości gwarantowanej przez markowego producenta w przystępnej cenie.

Buty do nartorolek Alpina R...
  • Nowy

Buty do nartorolek Alpina R CL AS SM

Cena 779,00 zł
Rozmiar buta EU: 36 37 38 39 40 41 42...

Buty do nartorolek typu combi z "oddychającym" poszyciem zaprojektowane do biegania techniką klasyczną na wszystkich nartorolkach do klasyka lub techniką łyżwową na bardzo stabilnych modelach nartorolek do łyżwy. Współpracują z wiązaniami w systemie NNN.

Letnie buty Alpina ESK 2.0 Summer
  • -300,00 zł
-300,00 zł

Buty do nartorolek Alpina ESK 2.0 Summer

Cena detaliczna 1 399,00 złCena 1 099,00 zł
Rozmiar buta EU: 38

Druga wersja uznawanych za najlepsze na świecie butów do biegania techniką łyżwową na nartorolkach. Letni odpowiednik butów serii Elite w systemie NNN, w których startują gwiazdy narciarstwa biegowego w zawodach najwyżej rangi światowej.

Buty do nartorolek Alpina R SK SM

Cena 939,00 zł
Rozmiar buta EU: 36 37 38 39 40 41 43...

Przewiewne buty do nartorolek przeznaczone do biegania techniką łyżwową, które dzięki wykorzystaniu technologii Injected Carbon zapewniają przyzwoitą sztywność przy rozsądnej cenie.