Lista produktów marki LillSport

LillSport to szwedzka marka - jedna z popularniejszych na świecie wśród producentów rękawiczek do biegów narciarskich. Światowa elita biegaczy używa produktów LillSport od 1984 roku. Obecnie w rękawiczkach LillSport biega dziesięć reprezentacj narodowych z różnych krajów.

Firma specjalizuje się w produkcji rękawiczek i całą swoją uwagę skupia na dopracowaniu tej wąskiej linii produktów. Rękawiczki LillSport słyną z komfortu, jak też bardzo dużej wytrzymałości. Firma produkuje rękawiczki we własnej fabryce w Europie.

Mamy tu 7 produktów.

Pokazuję 1-7 z 7 produkt(ów)

Aktywne filtry

Rękawiczki LillSport Breeze
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Rękawiczki LillSport Breeze

Cena detaliczna 149,00 złCena 119,00 zł
Rozmiar: XXL

Wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów.

Rękawiczki LillSport Breeze Shorty
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Rękawiczki LillSport Breeze Shorty

Cena detaliczna 149,00 złCena 119,00 zł
Rozmiar: XXL

Wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe rękawiczki z krótkimi palcami na nartorolki. Pozostały już tylko w rozmiarze XXL.

Rękawiczki LillSport Legend Roller Pink

Cena 169,00 zł
Rozmiar: XS

Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów. Rękawiczki w kolorze różowym.

Rękawiczki LillSport Legend Roller Royal Blue

Cena 169,00 zł
Rozmiar: XS S M XL

Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów. Rękawiczki w kolorze niebieskim (Royal blue).

Rękawiczki LillSport Legend Roller Black

Cena 169,00 zł
Rozmiar: 2XS XS S M L XL

Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Rękawiczki LillSport Legend

Cena 219,00 zł
Rozmiar: XS S M L XL

Najwyższej jakości rękawiczki zaprojektowane do treningów i startów w biegach narciarskich, doskonale nadające się do jazdy na nartorolkach w chłodniejsze dni.

Rękawiczki LillSport Thermo Legend Slim Royal Blue

Cena 249,00 zł
Rozmiar: XS S

Najwyższej jakości ocieplone rękawiczki szwedzkiego producenta przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich podczas niskich temperatur. Model Slim przeznaczony jest dla osób o smukłych dłoniach.