Lista produktów marki LillSport

LillSport to szwedzka marka - jedna z popularniejszych na świecie wśród producentów rękawiczek do biegów narciarskich. Światowa elita biegaczy używa produktów LillSport od 1984 roku. Obecnie w rękawiczkach LillSport biega dziesięć reprezentacj narodowych z różnych krajów.

Firma specjalizuje się w produkcji rękawiczek i całą swoją uwagę skupia na dopracowaniu tej wąskiej linii produktów. Rękawiczki LillSport słyną z komfortu, jak też bardzo dużej wytrzymałości. Firma produkuje rękawiczki we własnej fabryce w Europie.

Mamy tu 6 produktów.

Pokazuję 1-6 z 6 produkt(ów)

Aktywne filtry

Rękawiczki LillSport Legend Roller Pink

Cena 169,00 zł
Rozmiar: 2XS S M

Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów. Rękawiczki w kolorze różowym.

Rękawiczki LillSport Legend Roller Black

Cena 169,00 zł
Rozmiar: 2XS XS S M L XL

Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Rękawiczki LillSport Legend Roller Royal Blue

Cena 169,00 zł
Rozmiar: XS M L XL

Wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów. Rękawiczki w kolorze niebieskim (Royal blue).

Rękawiczki LillSport Legend

Cena 229,00 zł
Rozmiar: S M L XL

Najwyższej jakości rękawiczki zaprojektowane do treningów i startów w biegach narciarskich, doskonale nadające się do jazdy na nartorolkach w chłodniejsze dni.

Rękawiczki LillSport Thermo Legend Slim Royal Blue

Cena 249,00 zł
Rozmiar: S

Najwyższej jakości ocieplone rękawiczki szwedzkiego producenta przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich podczas niskich temperatur. Model Slim przeznaczony jest dla osób o smukłych dłoniach.

Rękawiczki LillSport Legend Thermo

Cena 259,00 zł
Rozmiar: S M XL

Najwyższej jakości ocieplone rękawiczki przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich podczas niskich temperatur. Doskonały wybór dla wszystkich poszukujących rękawiczek najwyższej klasy do intensywnego biegania lub nartorolkowych wycieczek w chłodniejszych warunkach zimowych.