Lista produktów marki SKIGO

Szwedzka firma specjalizująca się w produkcji sprzętu i akcesoriów do narciarstwa biegowego i całorocznego treningu. W świecie sportu szczególnie cenione są nartorolki i kije produkowane przez SkiGo.

Produkty SkiGO cieszą się szczególnie dużą popularnością w Skandynawii. Założycielem firmy jest Christer Majback, utytułowany szwedzki biegacz narciarski, brązowy medalista igrzysk olimpijskich oraz pięciokrotny medalista mistrzostw świata. SKIGO znana jest z produkcji doskonałych smarów narciarskich (używanych także przez Justynę Kowalczyk) i akcesoriów do narciarstwa biegowego, w tym odzieży, kijów i nartorolek. Choć firma jest niewielka, dzięki zaprojektowanym z pasją i jakościowym produktom, śmiało konkuruje z największymi potentatami rynku Nordic. Od 2012 rok strojów i kijów SkiGo używa norweska gwiazda biegów narciarskich, jedna z lepszych zawodniczek na świecie - Therese Johaug.

Mamy tu 16 produktów.

Pokazuję 1-12 z 16 produkt(ów)

Talerzyki SkiGo Standard nakręcane klasa B

Cena 39,90 zł

Para wkręcanych talerzyków Skigo Skruvtruga o wymiarach 5 cm x 5 cm na większość warunków śniegowych, z adapterem umożliwiającym montaż na kijach różnych producentów.

Końcówki widiowe SkiGo Roller Pro

Cena 75,00 zł

Zestaw końcówek widiowych szwedzkiej firmy Skigo, w systemie mocowania umożliwiającym szybki montaż w kijach marki Skigo, a po zastosowaniu adaptera, także innych marek.

Paski SkiGo Pro
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Paski SkiGo Pro

Cena detaliczna 99,00 złCena 79,00 zł
Rozmiar: S M L

Para pasko-rękawiczek zapinanych na rzepy wpinanych na stałe do kijów za pomocą klinów. Do stosowania z uchwytami bez szybko zapinanych zatrzasków.

Rękawiczki SKIGO Roller

Cena 129,00 zł
Rozmiar: XS S L XL XXL

Wysokiej jakości przewiewne rękawiczki na nartorolki chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów.

Pas z termobidonem Skigo QC

Cena 134,00 zł

Termobidon szwedzkiej marki Skigo w formie torebki na pasie, utrzymujący temperaturę napojów, niezbędny podczas dłuższych aktywności, gdy potrzebne jest utrzymanie chłodu lub ciepła płynów, wyposażony w wierzchnią kieszonkę i ustnik ułatwiający picie.

Kije SkiGo XC 20% carbon

Cena 199,00 zł
Długość: 160cm

Treningowe kije do jazdy na nartorolkach z trzonkami o zawartości 20% włókien węglowych dla osób poszukujących podstawowej sztywności oraz dobrej wytrzymałości na uszkodzenia. Asymetryczne paski zapewniają wygodę podczas odepchnięć kijami.

Kije SkiGo Roller 50 (50% carbon)

Cena 259,00 zł
(2)
Długość: 135cm 140cm

Sztywne kije o dobrej wytrzymałości na działania mechaniczne, z trzonkami o zawartości 50% włókien węglowych, opracowane specjalnie do użytku z nartorolkami. Kije wyposażone w łatwo wymienialne końcówki z ostrymi, widiowymi grotami na twarde nawierzchnie. Kije docenią sportowcy poszukujących...

Kije SkiGo Vasa Blue 50% carbon
  • -60,00 zł
-60,00 zł

Kije SkiGo Vasa 50% carbon

Cena detaliczna 349,00 złCena 289,00 zł
Długość: 130cm 135cm 140cm 145cm 150cm...

Sportowe, sztywne kije z trzonkami o zawartości 50% włókien węglowych. Idealne na nartorolki dla sportowców poszukujących markowych kijów, wytrzymałych na działania mechaniczne i przystępnych cenowo.