Lista produktów marki Rottefella

Norweski producent biegowych wiązań narciarskich wykorzystywanych przez większość gwiazd narciarstwa biegowego.
Rottefella to fabryka o długiej historii, produkująca wiązania. Produkty tej marki, bardzo popularne w Skandynawii, mają ogromne uznanie u zawodników startujących w Pucharze Świata. To te wiązania mają także największe wzięcie w dziedzinie Telemarku. Od 80 lat Rottefella odkrywa nowe i ciągle udoskonala obecne trendy w narciarstwie biegowym. Wiązania tej norweskiej firmy znane są także pod symbolem NNN - skrótu od New Nordic Norm - standardu wiązań wprowadzonego przez firmę w 1985 roku.Momentem przełomowym w historii firmy, a także w ogólnym podejściu do produkcji i montażu wiązań było wprowadzenie przez Rottefellę płyt NIS - fabrycznie montowanych na nartach uchwytów do montażu wiązań bez wiercenia otworów w nartach.

Mamy tu 10 produktów.

Pokazuję 1-10 z 10 produkt(ów)

Aktywne filtry

Wiązania Rottefella NNN Rollerski Skate

Cena 219,00 zł

Sportowe wiązania narciarskie w systemie NNN do techniki łyżwowej przeznaczone do bezpośredniego montażu na nartorolkach z pominięciem płyt NIS.

Wiązania NNN Performance Skate NIS

Cena 229,00 zł

Wysokiej jakości wiązania narciarskie firmy Rottefella w systemie NNN przeznaczone do sportowego i rekreacyjnego biegu na nartach i nartorolkach techniką łyżwową. Do montażu na płytach NIS.

Wiązania NNN Performance Classic NIS

Cena 239,00 zł

Wysokiej jakości wiązania narciarskie w systemie NNN przeznaczone do sportowego i rekreacyjnego biegu na nartach i nartorolkach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.