Lista produktów marki R2

Czeska marka oferująca produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Mamy tu 14 produktów.

Pokazuję 1-12 z 14 produkt(ów)

Aktywne filtry

Wkładka korekcyjna do...
  • Obecnie brak w magazynie

Wkładka korekcyjna do okularów R2

Cena 24,90 zł

Oprawka na soczewki korekcyjne, którą można włożyć do niektórych modeli okularów marki R2. Dzięki temu z okularów ochronnych i przeciwsłonecznych mogą korzystać także osoby z wadą wzroku.

Rękawiczki R2 Blizzard

Cena 104,90 zł
Rozmiar: S M XL XXL

Ocieplane rękawiczki do narciarstwa biegowego, doskonałe do rekreacji i turystyki narciarskiej w chłodniejsze dni, jak też dla osób, które lubią mieć ciepło w dłonie.

Rękawiczki R2 Cruiser

Cena 94,90 zł
Rozmiar: S M L XL XXL

Rękawiczki na chłodniejsze dni wyposażone w wiatroodporną i wodoodporną membranę oraz ocieplającą tkaninę Thinsulate.

Okulary R2 Drop + żółte szybki

Cena 159,00 zł

Sportowe okulary do jazdy na nartorolkach zbudowane na bazie elastycznych, odpornych na działania mechaniczne oprawek, wyposażone w dwa komplety wymiennych szybek, przyciemnianych - lustrzanych i żółtych.

Okulary R2 Ultimate

Cena 199,00 zł

Okulary stworzone dla sportowców ceniących sobie dobry wygląd i styl. Dla osób, które poszukują wysokiej jakości okularów z dużą szybką, zapewniających komfort użytkowania przy zachowaniu przystępnej ceny.

Kask na nartorolki R2 Lumen...
  • -60,00 zł
-60,00 zł

Kask na nartorolki R2 Lumen Orange LED USB

Cena detaliczna 289,00 złCena 229,00 zł
Rozmiar: L

Wysokiej jakości, lekki kask na nartorolki wyposażony w czerwone światło LED na tyle głowy. Dobrą wentylację zapewniają 24 otwory.

Okulary R2 Proof Yellow/Black

Cena 229,00 zł

Okulary o aerodynamicznym kształcie dla sportowców pragnących uzyskiwać najlepsze wyniki sportowe. Regulowany nanośnik daje duże możliwości adaptacji do kształtu twarzy.

Okulary R2 Fluke
  • Obecnie brak w magazynie

Okulary R2 Fluke

Cena 239,00 zł

Sportowe okulary przeciwsłoneczne o ultra nowoczesnej stylistyce i jednej, szerokiej szybce, która nie ogranicza widoku.

Kask na nartorolki R2 Pro-Tec Red

Cena 249,00 zł
Rozmiar: M L

Komfortowy, lekki i przewiewny kask na nartorolki wykonany w technologii in-mold podwyższającej bezpieczeństwo, wyposażony w dwuosiowy systemem regulacji. 

Kask na nartorolki R2 Pro-Tec Black

Cena 249,00 zł
Rozmiar: M L

Bardzo lekki i przewiewny kask na nartorolki wykonany w bezpiecznej technologii in-mold z dwuosiowym systemem regulacji. 

Okulary R2 Racer White...
  • Obecnie brak w magazynie

Okulary R2 Racer White Fotochromowe

Cena 279,00 zł

Sportowe okulary z fotochromowymi szybkami, automatycznie przyciemnianymi w zależności od natężenia światła. Zapewniają idealne dopasowanie dzięki antypoślizgowym i regulowanym nanośnikom i zausznikom. Jeden z najlżejszych i najbardziej trwałych modeli. W okularach można stosować wkładkę z...