Lista produktów marki Ski Skett

Włoski producent najwyższej klasy nartorolek wielokrotnie nagradzanych w testach oraz wykorzystywanych przez czołowych zawodników do zaawansowanego treningu narciarskiego i startów w zawodach najwyższej rangi.

Włoch Fabio Crestani, entuzjastyczny menedżer wydarzeń sportowych i założyciel firmy Ski Skett, pierwszy sprzęt do letniego treningu narciarskiego skonstruował w połowie lat 60-tych XX wieku. W 1973 roku jego pasja przerodziała się w biznes pod nazwą Ski Skett, a firma jest prawdopodobnie najdłużej produkującą nartorolki na świecie. Założyciel przedsiębiorstwa aktywnie angażował się w organizację imprez związanych z tą dyscypliną sportu. To m.in. za jego sprawą w latach 1975-76 zostały zorganizowane we Włoszczech pierwsze na świecie zawody na nartorolkach. To w dużej mierze dzięki Ski Skett i jej właścicielowi nartorolki we Włoszech stały się niewyobrażalnie popularne, a zawodnicy z tego kraju od lat należą do najlepszych na świecie.

W swojej długiej historii Ski Skett dostarczał sprzęt dla narciarskich drużyn narodowych Włoch, Rosji, Japonii, Węgier, Niemiec, Hiszpanii, Grecji, Nowej Zelandii, Australii, Estonii i Argentyny. Na nartorolkach tej firmy trenowały legendy narciarstwa biegowego, w tym: Pauli Sijtonen, Eleba Vialbe, Stefania Belmondo czy Andrus Verpalu.

Nartorolki Ski Skett wielokrotnie zdobywały najwyższe laury w niezależnych testach, co potwierdza bardzo wysoką jakość sprzętu produkowanego przez firmę.

Nasz sklep jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów Ski Skett w Polsce.

Mamy tu 11 produktów.

Pokazuję 1-11 z 11 produkt(ów)

Aktywne filtry

Reduktor prędkości Ski Skett

Cena 329,00 zł

Para uniwersalnych reduktorów prędkości włoskiej firmy Ski Skett do spowalniania nartorolek różnych producentów. 

Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0

Cena 499,00 zł

Uniwersalny hamulec Ski Skett Stop & Go do nartorolek różnych producentów. Można stosować z nartorolkami do techniki klasycznej i łyżwowej, z kołami twardymi i pompowanymi, o średnicy od 5 do 15 cm.

Nartorolki Ski Skett Rookie Skate

Cena 789,00 zł

Nartorolki do techniki łyżwowej, dla wszystkich którzy poszukują stabilnego sprzętu do rekreacji ruchowej w typie jazdy na łyżworolkach.

Nartorolki terenowe Ski Skett Cross Skate 2

Cena 1 449,00 zł

Lekkie i solidne nartorolki terenowe do techniki łyżwowej umożliwiające jazdę także poza asfaltem. Dla osób poszukujących sprzętu do biegania poprawną techniką narciarską.

Nartorolki Ski Skett Sport Classic Basic

Cena 1 295,00 zł

Stabilne nartorolki do techniki klasycznej, doskonały wybór dla początkujących, którzy chcą czuć się pewnie podczas rozpoczynania przygody z nartorolkami, a także wszystkich sportowców, którzy oczekują od sprzętu stabilności podobnej do nart biegowych.

Zestaw nartorolek Ski Skett Rookie Skate

Cena 1 579,00 zł

Zestaw do jazdy techniką łyżwową dla osób o masie ciała do 90 kg poszukujących stabilnego kompletu nartorolek z dopasowanymi do siebie elementami. Zestaw skomponowany z myślą o osobach, które chcą poczynić szybsze postępy w nauce jazdy dzięki ułatwiającej zachowanie równowagi konstrukcji...

Zestaw nartorolek terenowych Ski Skett Cross

Cena 2 799,00 zł

Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem łyżwowym z dopasowanymi do siebie elementami wyposażenia. W zestawie wiązania, buty do nartorolek do techniki łyżwowej, hamulec Ski Skett Stop&Go 2.0 oraz kije Rex Altus. Zestaw dla osób poszukujących niezawodnego sprzętu do...