Lista produktów marki Ski Skett

Włoski producent najwyższej klasy nartorolek wielokrotnie nagradzanych w testach oraz wykorzystywanych przez czołowych zawodników do zaawansowanego treningu narciarskiego i startów w zawodach najwyższej rangi.

Włoch Fabio Crestani, entuzjastyczny menedżer wydarzeń sportowych i założyciel firmy Ski Skett, pierwszy sprzęt do letniego treningu narciarskiego skonstruował w połowie lat 60-tych XX wieku. W 1973 roku jego pasja przerodziała się w biznes pod nazwą Ski Skett, a firma jest prawdopodobnie najdłużej produkującą nartorolki na świecie. Założyciel przedsiębiorstwa aktywnie angażował się w organizację imprez związanych z tą dyscypliną sportu. To m.in. za jego sprawą w latach 1975-76 zostały zorganizowane we Włoszczech pierwsze na świecie zawody na nartorolkach. To w dużej mierze dzięki Ski Skett i jej właścicielowi nartorolki we Włoszech stały się niewyobrażalnie popularne, a zawodnicy z tego kraju od lat należą do najlepszych na świecie.

W swojej długiej historii Ski Skett dostarczał sprzęt dla narciarskich drużyn narodowych Włoch, Rosji, Japonii, Węgier, Niemiec, Hiszpanii, Grecji, Nowej Zelandii, Australii, Estonii i Argentyny. Na nartorolkach tej firmy trenowały legendy narciarstwa biegowego, w tym: Pauli Sijtonen, Eleba Vialbe, Stefania Belmondo czy Andrus Verpalu.

Nartorolki Ski Skett wielokrotnie zdobywały najwyższe laury w niezależnych testach, co potwierdza bardzo wysoką jakość sprzętu produkowanego przez firmę.

Nasz sklep jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów Ski Skett w Polsce.

Mamy tu 11 produktów.

Pokazuję 1-11 z 11 produkt(ów)

Reduktor prędkości Ski Skett

Cena 329,00 zł
(1)

Para uniwersalnych reduktorów prędkości włoskiej firmy Ski Skett do spowalniania nartorolek różnych producentów. 

Hamulec Ski Skett Stop&Go 2.0 na 2 tylne koła

Cena 449,00 zł

Uniwersalny hamulec Ski Skett Stop & Go do nartorolek różnych producentów wyposażonych w dwa koła na tylnej osi. Można stosować z nartorolkami z kołami twardymi i pompowanymi, o średnicy od 5 do 15 cm.

Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0

Cena 499,00 zł

Uniwersalny hamulec Ski Skett Stop & Go do nartorolek różnych producentów. Można stosować z nartorolkami do techniki klasycznej i łyżwowej, z kołami twardymi i pompowanymi, o średnicy od 5 do 15 cm.

Nartorolki Ski Skett Sport Classic Basic

Cena 785,00 zł

Stabilne nartorolki do techniki klasycznej, doskonały wybór dla początkujących, którzy chcą czuć się pewnie podczas rozpoczynania przygody z nartorolkami, a także wszystkich sportowców, którzy oczekują od sprzętu stabilności podobnej do nart biegowych.

Nartorolki Ski Skett Rookie Skate

Cena 789,00 zł

Nartorolki do techniki łyżwowej, dla wszystkich którzy poszukują stabilnego sprzętu do rekreacji ruchowej w typie jazdy na łyżworolkach.

Nartorolki Ski Skett Cross Skate 2

Cena 1 389,00 zł

Lekkie i solidne nartorolki do techniki łyżwowej umożliwiające jazdę także poza asfaltem. Dla osób poszukujących sprzętu do biegania poprawną techniką narciarską.

Zestaw nartorolek Ski Skett Rookie Skate

Cena 1 559,00 zł

Zestaw do jazdy techniką łyżwową dla osób o masie ciała do 90 kg poszukujących stabilnego kompletu nartorolek z dopasowanymi do siebie elementami. Zestaw skomponowany z myślą o osobach, które chcą poczynić szybsze postępy w nauce jazdy dzięki ułatwiającej zachowanie równowagi konstrukcji...

Zestaw nartorolek Ski Skett Skating Alu

Cena 1 749,00 zł

Zestaw do jazdy techniką łyżwową dla osób o masie ciała do 115 kg poszukujących stabilnego kompletu nartorolek z dopasowanymi do siebie elementami - nartorolkami, wiązaniami, butami i kijami. Zestaw skomponowany z myślą o osobach, które chcą poczynić szybsze postępy w nauce jazdy lub...