Nartorolki

Nartorolki to narty na lato. Umożliwiają poruszanie się po twardych nawierzchniach narciarskim stylem klasycznym i łyżwowym. Jeździe na nartorolkach zawsze towarzyszą kije. Nartorolki biegowe to wiele rodzajów sprzętu. Jeżeli chcesz trenować jak narciarz biegowy, poprawić technikę, siłę specjalistyczną, wybierz nartorolki sportowe. Chcesz oddalić się od asfaltu, pokonywać dukty parkowe, polne, a nawet leśne? Wybierz nartorolki terenowe lub rolki terenowe z kołami 6 cali i 8 cali. W naszej ofercie znajdziesz nartorolki dla początkujących i zaawansowanych, oferujemy też sprzęt na zawody, do treningów, rekreacji i turystyki.

Nartorolki

Mamy tu 44 produktów.

Pokazuję 1-12 z 44 produkt(ów)

Aktywne filtry

Nartorolki Vexa 70A Moxie Classic

Cena 699,00 zł
(1)

Nartorolki do techniki klasycznej zaprojektowane na bazie wytrzymałych, aluminiowych mostów. Doskonały wybór dla osób poszukujących mocnego, dobrze zbudowanego sprzętu w przystępnej cenie do codziennych, nawet intensywnych treningów.

Nartorolki SkiGo NS Alu Skate

Cena 749,00 zł

Mocne i trwałe nartorolki szwedzkiego producenta do techniki łyżwowej dla osób poszukujących markowego sprzętu w przystępnej cenie.

Nartorolki Ski Skett Rookie Skate

Cena 789,00 zł

Nartorolki do techniki łyżwowej, dla wszystkich którzy poszukują stabilnego sprzętu do rekreacji ruchowej w typie jazdy na łyżworolkach.

Nartorolki VEXA 53A Vmax

Cena 649,00 zł

Lekkie nartorolki do startów techniką łyżwową dla osób poszukujących szybkiego, sprawdzonego sprzętu w rozsądnej cenie.

Nartorolki Ski Way Easy

Cena 799,00 zł

Nartorolki do techniki klasycznej dla początkujących i zaawansowanych sportowców. Idealne do rekreacji, jak też długich wybiegań. Docenią je wszyscy lubiący osiągać wyższe prędkości. Model najlepszy w stosunku jakości do ceny w teście “Nordic Sports Magazine”.

Nartorolki Vexa 53A Vmax Street

Cena 699,00 zł

Nartorolki do techniki łyżwowej na krótkich aluminiowych mostach przeznaczone dla osób poszukujących nartorolek umożliwiających swobodną jazdę w typie rekreacji na łyżworolkach.

Nartorolki VEXA 59A L-gravity SWT4

Cena 849,00 zł

Nartorolki treningowe do techniki łyżwowej o wyprofilowanym kształcie zmniejszającym obciążenia grawitacyjne, wyposażone w koła SWT4 pozwalające na swobodną jazdę. Najbardziej stabilny model na rynku z kołami 100 mm. Doskonałe dla osób poszukujących wzorowej stabilności, bezpieczeństwa i...

Nartorolki Swenor Tristar Combi

Cena 949,00 zł

Solidne nartorolki norweskiego producenta o dużym udźwigu umożliwiające bardzo stabilną jazdę techniką łyżwową, jak też możliwość biegania krokami z odbicia narciarskiej techniki klasycznej. Polecane dla początkujących, ceniących stabilność i wszystkich, którzy wolą mieć jedne nartorolki do...

Nartorolki VEXA 59A L-gravity SWT2

Cena 969,00 zł

Nartorolki treningowe do techniki łyżwowej o wyprofilowanym kształcie zmniejszającym obciążenia grawitacyjne, wyposażone w koła SWT2 synthetic o niższej prędkości. Najbardziej stabilny model na rynku z kołami 100 mm....

Nartorolki VEXA 53A Turbo

Cena 1 199,00 zł

Najszybsze w Polsce nartorolki do startów techniką łyżwową z kołami pozwalającymi zawodnikom zdobyć najwyższe laury w Pucharze Świata FIS na nartorolkach, dostępne z ceramicznymi łożyskami. Skonstruowane dla osób...

Nasz sklep z nartorolkami od 2013 roku specjalizuje się w dostarczaniu nartorolek sportowych, nartorolek terenowych i rolek terenowych. Jesteśmy największą tego typu placówką w Polsce. Dzięki temu często możemy zaproponować najlepsze ceny nartorolek, kijków na nartorolki, czy butów na nartorolki.

Rodzaje nartorolek

  • Nartorolki do techniki klasycznej — nartorolki do klasyka, na których możesz imitować jazdę na nartach w lecie. Zawsze wyposażone są w łożyska jednokierunkowe, zwane też mechanizmem zapadkowym. Zapobiegają cofaniu się nartorolki podczas odbicia. Nartorolki do stylu klasycznego to w przeważającej większości sprzęt sportowy do jazdy po asfalcie. Rzadko możemy zaoferować nartorolki terenowe do stylu klasycznego.
  • Nartorolki do techniki łyżwowej — nartorolki do łyżwy, na których możesz jeździć stylem łyżwowym identycznie jak na nartach biegowych. W tej sekcji znajdziesz nartorolki sportowe oraz nartorolki terenowe do stylu łyżwowego.
  • Nartorolki terenowe i rolki terenowe — to zarówno nartorolki terenowe, jak też rolki terenowe wyposażone w duże koła, zazwyczaj pompowane, z reguły o średnicy 6 cali lub 8 cali. Umożliwiają jazdę z kijkami do nartorolek na asfalcie, ale także poza gładkimi nawierzchniami. Często wyposażone w hamulce do nartorolek umożliwiające mechaniczne hamowanie.
  • Nartorolki na zawody — szybki sprzęt umożliwiający rozwinięcie większych prędkości. Jego cechy sprzyjają współzawodnictwu i szybszej jeździe na nartorolkach.
  • Nartorolki do treningów — w tej kategorii mieszczą się wszystkie nartorolki, które nadają się do treningów, czy rekreacji. Wolniejsze niż sprzęt na zawody. Bardziej komfortowe i bezpieczne. Jazda na takim sprzęcie jest bliższa biegowi narciarskiemu. Nartorolki dla początkujących to niemal zawsze sprzęt treningowy.

Sprzęt sportowy, który oferuje nasz sklep z nartorolkami, jest nowy. Pochodzi bezpośrednio od renomowanych producentów. Z reguły to marki dosyć prestiżowe, których nie znajdziesz na olx, allegro, czy w decathlon. Nartorolki używane nie są przedmiotem sprzedaży w naszym sklepie z nartorolkami.

Jakie nartorolki wybrać, szybkie czy wolne?

W dziedzinie nartorolek panują trochę inne zasady niż w wielu innych dyscyplinach. Tu wraz z zaawansowaniem powinno się wybierać sprzęt wolniejszy. Osoby korzystające z nartorolek w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy, czy sylwetki, powinny wybierać nartorolki o prędkości średniej, standardowej. Takie koła pozwalają na swobodną jazdę. Wraz ze wzrostem zaawansowania, można rozważyć zastosowanie kół wolniejszych, które bardziej zaangażują mięśnie. Szczególnie gdy trening odbywa się na nizinach, gdzie trudniej o podbiegi. Nartorolki o wysokiej prędkości zazwyczaj wybierane są do rywalizacji w zawodach lub treningów szybkościowych. Mogą też służyć do bardzo długich wybiegań i pokonywaniu wyjątkowo długich dystansów.

Co odróżnia nartorolki od rolek?

Nartorolki mają w możliwie bliski sposób odzwierciedlać bieg narciarski. Ich zadaniem jest umożliwienie biegania na nartach bez śniegu. Natomiast rolki, w tym rolki terenowe, to sprzęt wywodzący się z rolkarstwa. W dziedzinie rolek terenowych priorytetem jest możliwość użytkowania ich bez specjalistycznych butów do nartorolek. Natomiast idealne stosowanie techniki narciarskiej schodzi na dalszy plan. Dlatego w skrócie przyjęło się, że nartorolki to koła połączone mostem nośnym, do którego przytwierdzone są wiązania narciarskie pozwalające na wpięcie butów narciarskich. Sprzęt bez wiązań nazywany jest rolkami.