Lista produktów marki Elpex

Elpex to szwedzkie przedsiębiorstwo, jeden ze starszych producentów nartorolek na świecie. Historia firmy sięga końca lat 70-tych ubiegłego wieku. Swoje produkty początkowo oznaczała nazwą Svenskidan. W późniejszym okresie używano marki Swedski. Ostatecznie od końca lat 80-tych XX wieku firma działa pod nazwą Elpex.

Marka kojarzy się z wysokiej jakości produktami. W swojej ofercie ma zarówno nartorolki sportowe, jak też nartorolki terenowe. Wszystkie produkty Elpex powstają w Szwecji.

Mamy tu 3 produktów.

Pokazuję 1-3 z 3 produkt(ów)

Aktywne filtry

Pokrowiec Elpex na 1-3 pary nartorolek

Cena 139,00 zł

Pokrowiec szwedzkiego producenta nartorolek Elpex. Wyjątkowo mocny i pojemny. Wyposażony w wewnętrzne paski do stabilizacji przenoszonych nartorolek. 

Nartorolki terenowe Elpex Off Road

Cena 1 699,00 zł

Nartorolki terenowe do stylu klasycznego z możliwością stosowania stylu łyżwowego. Dla osób poszukujących bardzo mocnych i wytrzymałych nartorolek terenowych umożliwiających montaż biegowych wiązań narciarskich.

Zestaw nartorolek terenowych Elpex Off Road...

Cena 2 549,00 zł

Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem klasycznym z możliwością stosowania stylu łyżwowego. Wszystkie elementy wyposażenia do siebie pasują. W zestawie z nartorolkami są wiązania, buty do nartorolek typu combi, kije o regulowanej długości Axon Martex Vario Roller oraz...