Filtruj wg

Marka

Marka

Średnica otworu

Średnica otworu

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 99,00 zł

Nartorolki Vexa Flex Composite

Końcówki i talerzyki

Końcówki i talerzyki

Mamy tu 13 produktów.

Pokazuję 1-12 z 13 produkt(ów)

Aktywne filtry

Talerzyki Vexa 40 mm

Cena 9,99 zł

Para talerzyków pasujących do letnich końcówek widiowych, zapobiegających zapadaniu się kijów na miękkich nawierzchniach i w otworach studzienek ulicznych.

Ochraniacze końcówek Vexa...
  • Nowy

Ochraniacze końcówek Vexa Tip Protector

Cena 35,99 zł

Para trwałych, stalowych zabezpieczeń chroniących plastikowe oprawki końcówek widiowych i zapobiegających ich niszczeniu przy wbijaniu kijów w naturalną nawierzchnię. Ochraniacze można wielokrotnie zakładać i zdejmować.

Końcówki widiowe VEXA Standard

Cena 38,99 zł
(1)
Średnica otworu: 8,0mm 8,5mm 9,0mm...

Para ostrych końcówek widiowych marki Vexa do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt. Dostępne w różnych rozmiarach.

Awaryjna końcówka Vexa Emergency Tip

Cena 47,90 zł

Awaryjna końcówka kija narciarskiego wraz z futerałem i kluczykiem umożliwiającym montaż. Produkt niezbędny w wyposażeniu każdego nartorolkarza, umożliwia kontynuację jazdy z użyciem kija po stracie końcówki.

Końcówki widiowe VEXA Ultra Strong

Cena 49,99 zł
(3)
Średnica otworu: 9,0mm 10,0mm 11,0mm

Para wzmocnionych ostrych końcówek widiowych marki Vexa do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt.

Ciche końcówki widiowe VEXA Silent 2.0

Cena 78,95 zł
Średnica otworu: 9,0mm 10,0mm 11,0mm

Para mocnych końcówek widiowych marki Vexa tłumiących trzask kijów i amortyzujących wstrząsy, do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt. Produkt w nowej i ulepszonej wersji.