Końcówki widiowe VEXA Ultra Strong

59,99 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Para wzmocnionych ostrych końcówek widiowych marki Vexa do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt.

(3)

Kup razem

Akcesoria

Pistolet klejowy 10W 8 mm do końcówek kijów

Pistolet klejowy 10W 8 mm do końcówek kijów

19,90 zł
Talerzyki Vexa 40 mm

Talerzyki Vexa 40 mm

9,99 zł
Ochraniacze końcówek Vexa Tip Protector

Ochraniacze końcówek Vexa Tip Protector

35,99 zł
Awaryjna końcówka Vexa Emergency Tip

Awaryjna końcówka Vexa Emergency Tip

47,90 zł
Średnica otworu
Liczba
do 24 h

  Końcówki widiowe VEXA Ultra Strong Końcówki widiowe VEXA Ultra Strong

  Końcówki Vexa Ultra Strong zaprojektowane zostały specjalnie do stosowania w kijach narciarskich podczas biegu na nartorolkach sportowych oraz rolkach i nartorolkach terenowych. Twarde i wytrzymałe zęby widiowe wykonane zostały z węglików spiekanych, materiału stosowanego m.in. w nożach tokarskich do obróbki stali. W końcówkach Ultra Strong zastosowano materiały o zwiększonej wytrzymałości, dzięki czemu zęby są bardziej odporne na ścieranie i pęknięcia.

  Zęby zastosowane w tych końcówkach są ostre, ale także grube, co zwiększa ich trwałość. Kąty "nacięcia" zębów końcówek Ultra Strong zostały opracowane specjalnie z myślą o biegu na nartorolkach. Dzięki temu ostrze pewnie opiera się na nawierzchni i dłużej zapewnia przyczepność podczas fazy odbicia. W końcówkach zastosowano mocne oprawki z tworzyw sztucznych.

  Cena podana za parę, czyli dwie końcówki.

  Jak dobrać średnicę końcówek do kijów?
  Podana szerokość końcówek to średnica ich otworu. Oznacza to, że średnica końca trzonka powinna być około 1 mm węższa niż otwór końcówki, aby trzonek zmieścił się w otworze i wsunął na pełną głębokość. Aby dobrać odpowiednie końcówki zdejmij dotychczasową końcówkę z kija i zmierz jego średnicę w odległości 4 cm od końca trzonka. Zmierzona wartość powinna odpowiadać średnicy otworu dobieranej końcówki. Przykład: zmierzono średnicę trzonka w odległości 4 cm od jego końca, suwmiarka pokazała wartość 9,8 mm - oznacza to, że właściwe będą końcówki o średnicy otworu 10 mm.

  Specyficzne indeksy

  Komentarze (5)

  Ocena 

  29.05.2024

  Końcówki widiowe Vexa Ultra Strong

  Jakość produktu bez zastrzeżeń. Bardzo szybka dostawa. Polecam

   Ocena 

   18.04.2024

   Całość super

   Po pierwszym treningu zdały egzamin. Przesyłka błyskawiczna. Wszystko jak w opisie.
   Zadowolony.

    Ocena 

    08.08.2022

    Końcówki dtrong

    Jeśli mogę ocenić po pierwszym treningu to zdały egzamin. Przesyłka też błyskawiczna. Szkoda że towar który mieści się w dłoni nie można odebrać w paczkomacie tylko wysyłać kurierem. To dużo drożej.

     Odpowiedź sklepu 08.08.2022
     Szkoda, że w ogólnej ocenie uwzględnił Pan koszt wysyłki, który nie ma związku z jakością produktu. Wbrew pozorom wysyłka do paczkomatu byłaby może o kilka złotych niższa. Wysyłka kurierem w naszym sklepie kosztuje 15 zł. Z aktualnego cennika paczkomatów wynika, że taka forma wysyłki kosztowałaby 2-2,5 zł mniej. Owszem, to jest taniej, ale trudno nazwać różnię jako "dużo drożej", jak Pan określa. Niestety w pobliżu naszego sklepu nie ma paczkomatu, a znaczna część produktów sprzedawanych w naszym sklepie i tak nie mieści się do paczkomatu, dlatego korzystamy z wysyłek firmą kurierską.
     Ocena 

     05.05.2022

     końcówki widiowe VEXA

     Końcówki wymienione i przetestowane na treningu na nartorolkach do łyżwy super mocne!!!! Polecam!

      Ocena 

      06.12.2021

      Świetne!

      Doskonałe końcówki, które kupiłem w miejsce oryginalnie montowanych w kijach STC Cyber Roller 60%. Poprzednie dość szybko traciły przyczepność, z obecnymi zrobiłem już 200 km i nadal są super :)

       Napisz swoją opinię

       Końcówki widiowe VEXA Ultra Strong

       Para wzmocnionych ostrych końcówek widiowych marki Vexa do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt.

       Napisz swoją opinię

       Inni wraz z tym produktem kupili także

       Więcej z tej samej kategorii (12)

       Okazje