Kask na nartorolki R2 Lumen Orange LED USB

289,00 zł
229,00 zł Oszczędź 60,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 229,00 zł Dostawa w 1-2 dni

Wysokiej jakości, lekki kask na nartorolki wyposażony w czerwone światło LED na tyle głowy. Dobrą wentylację zapewniają 24 otwory.

Rozmiar
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -60,00 zł

Kask został wykonany w technologii In-Mold, która gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Konstrukcja posiada 24 otwory wentylacyjne, dzięki czemu powietrze może swobodnie przepływać w środku i chłodzić głowę. Charakteryzuje się aerodynamicznym kształtem i jest lekki, waży 260 g.

Kolorystyka kasku zwiększają widoczność użytkownika na drodze. Kask wyposażony jest w światło LED w kolorze czerwonym, które zamocowane jest na tyle kasku. Można je włączać i wyłączać jedną ręką mając kask na głowie. Światło może świecić ciągle lub przerywanie w dwóch różnych sekwencjach. Aby naładować światło, wystarczy wyjąć je z kasku (z otworu, w którym jest zamocowane) i podłączyć przy pomocy kabelka micro USB do ładowarki USB. W zestawie z kaskiem dostarczany jest kabelek.

R2 Lumen wyposażony jest w daszek chroniący oczy przed promieniami słońca. Antybakteryjna wyściółka wewnątrz kasku posiada siateczkę, która zapobiega dostawaniu się do środka owadów. Wyściółka jest przyjemna w dotyku i można ją prać.

Praktyczny system zapięcia automatycznie dostosowuje się do kształtu głowy. Kask posiada regulację obwodu umożliwiającą idealne dopasowanie. 

Kask dostępny jest w rozmiarach:

  • M - dla obwodu głowy 55-59 cm
  • L - dla obwodu głowy 58-62 cm

Cena za 1 kask z kabelkiem micro USB.

Dane

Waga
260 g

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kask na nartorolki R2 Lumen Orange LED USB

Wysokiej jakości, lekki kask na nartorolki wyposażony w czerwone światło LED na tyle głowy. Dobrą wentylację zapewniają 24 otwory.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (8)

Okazje