Lista produktów marki Swenor

Norweski producent nartorolek, oficjalny dostawca sprzętu m.in. dla reprezentacji Norwegii, Szwecji, USA w biegach narciarskich i biathlonie.

Marka Swenor pochodzi z Norwegii - kolebki biegów narciarskich. Od lat kojarzy się z jakością i doskonałą technologią. Firma powszechnie uznawana jest za jedną z dwóch najlepszych na świecie w produkcji nartorolek. Z marką od lat związna jest światowa czołówka narciarzy biegowych, w tym cała reprezentacja Norwegii i Szwecji. Nartorolki Swenor na wielogodzinnych i intensywnych treningach eksploatują m.in. Marit Bjørgen, Petter Northug, Martin Johnsrud Sundby, czy Marcus Hellner. Justyna Kowalczyk także trenowała na Swenorach w czasach, gdy odnosiła największe sukcesy.

Bliski kontakt firmy z czołowymi zawodnikami z całego świata zaowocował kolekcją nartorolek uznawanych za jedne z najbardziej trwałych na rynku, także doskonale spełniających się na wszelkiego rodzaju treningach osób początkujących, zaawansowanych amatorów i zawodników elity światowej.

Produkty Swenor to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości sprzęcie spełniającym najsurowsze wymagania światowej czołówki w biegach narciarskich i biathlonie.

Nasz sklep jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów Swenor w Polsce.

Mamy tu 25 produktów.

Pokazuję 1-12 z 25 produkt(ów)

Aktywne filtry

Kamizelka Swenor Roller

Cena 119,00 zł
Rozmiar: XS S M L XL XXL

Firmowa kamizelka legendarnego, norweskiego producenta nartorolek, do ochrony przed wiatrem, zwiększająca widoczność użytkownika nartorolek na drodze zarówno przy świetle dziennym, jak też po zmroku.

Koło Swenor Skate Wheel 100x24 mm

Cena 159,00 zł

Koło do nartorolek do jazdy techniką łyżwową. Koła do łyżwy marki Swenor słyną z bardzo dużej odporności na ścieranie.