Lista produktów marki Swenor

Norweski producent nartorolek, oficjalny dostawca sprzętu m.in. dla reprezentacji Norwegii, Szwecji, USA w biegach narciarskich i biathlonie.

Marka Swenor pochodzi z Norwegii - kolebki biegów narciarskich. Od lat kojarzy się z jakością i doskonałą technologią. Firma powszechnie uznawana jest za jedną z dwóch najlepszych na świecie w produkcji nartorolek. Z marką od lat związna jest światowa czołówka narciarzy biegowych, w tym cała reprezentacja Norwegii i Szwecji. Nartorolki Swenor na wielogodzinnych i intensywnych treningach eksploatują m.in. Marit Bjørgen, Petter Northug, Martin Johnsrud Sundby, czy Marcus Hellner. Justyna Kowalczyk także trenowała na Swenorach w czasach, gdy odnosiła największe sukcesy.

Bliski kontakt firmy z czołowymi zawodnikami z całego świata zaowocował kolekcją nartorolek uznawanych za jedne z najbardziej trwałych na rynku, także doskonale spełniających się na wszelkiego rodzaju treningach osób początkujących, zaawansowanych amatorów i zawodników elity światowej.

Produkty Swenor to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości sprzęcie spełniającym najsurowsze wymagania światowej czołówki w biegach narciarskich i biathlonie.

Nasz sklep jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów Swenor w Polsce.

Mamy tu 19 produktów.

Pokazuję 1-12 z 19 produkt(ów)

Kamizelka Swenor Roller

Cena 119,00 zł
Rozmiar: XS S M L XL XXL

Firmowa kamizelka legendarnego, norweskiego producenta nartorolek, do ochrony przed wiatrem, zwiększająca widoczność użytkownika nartorolek na drodze zarówno przy świetle dziennym, jak też po zmroku.

Koło Swenor Skate Wheel...
  • Nowy

Koło Swenor Skate Wheel 100x24 mm

Cena 159,00 zł

Koło do nartorolek do jazdy techniką łyżwową. Koła do łyżwy marki Swenor słyną z bardzo dużej odporności na ścieranie.