Lista produktów marki Swenor

Norweski producent nartorolek, oficjalny dostawca sprzętu m.in. dla reprezentacji Norwegii, Szwecji, USA w biegach narciarskich i biathlonie.

Marka Swenor pochodzi z Norwegii - kolebki biegów narciarskich. Od lat kojarzy się z jakością i doskonałą technologią. Firma powszechnie uznawana jest za jedną z dwóch najlepszych na świecie w produkcji nartorolek. Z marką od lat związna jest światowa czołówka narciarzy biegowych, w tym cała reprezentacja Norwegii i Szwecji. Nartorolki Swenor na wielogodzinnych i intensywnych treningach eksploatują m.in. Marit Bjørgen, Petter Northug, Martin Johnsrud Sundby, czy Marcus Hellner. Justyna Kowalczyk także trenowała na Swenorach w czasach, gdy odnosiła największe sukcesy.

Bliski kontakt firmy z czołowymi zawodnikami z całego świata zaowocował kolekcją nartorolek uznawanych za jedne z najbardziej trwałych na rynku, także doskonale spełniających się na wszelkiego rodzaju treningach osób początkujących, zaawansowanych amatorów i zawodników elity światowej.

Sprzęt Swenor jest uznanym standardem na świecie. Rosnąca liczba organizatorów prestiżowych zawodów nartorolkowych, w tym norweskiego Blink Festivalu i szwedzkiego Alliansloppet dla uniezależnienia wyników od sprzętu nakazuje wszystkim uczestnikom start na nartorolkach lub kołach Swenor 2.

Produkty Swenor to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości sprzęcie spełniającym najsurowsze wymagania światowej czołówki w biegach narciarskich i biathlonie.

Mamy tu 17 produktów.

Pokazuję 1-12 z 17 produkt(ów)

Kamizelka Swenor Roller

Cena 119,00 zł
Rozmiar: XS S M L XL XXL

Firmowa kamizelka legendarnego, norweskiego producenta nartorolek, do ochrony przed wiatrem, zwiększająca widoczność użytkownika nartorolek na drodze zarówno przy świetle dziennym, jak też po zmroku.