Lista produktów marki Marwe

Nartorolki fińskiej firmy Marwe uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Słyną z wysokiej jakości wykonania, doskonałej, bardzo przyczepnej mieszanki gumy, z której wykonane są koła i ręcznie wytwarzanych mostów kompozytowych.

Fińska firma Marwe Oy to koncern specjalizujący się w produkcji technicznych artykułów gumowych. Przedsiębiorstwo dysponuje własną fabryką i laboratorium opracowującym najbardziej niezwykłe i skuteczne mieszanki gumy naturalnej i syntetycznej.

Firma, której początki datowane są na lata 20. XX wieku rozpoczeła produkcję nartorolek w latach 80. Od początku słynęła z wyjątkowej receptury tworzywa, z którego produkowane były koła używane w nartorolkach.

Sprzęt produkowany przez Marwe obok niemieckich wyrobów firmy SRB to jedyne nartorolki dopuszczone przez IBU (Międzynarodową Unię Biathlonu) do oficjalnych treningów i zawodów w biathlonie letnim. Na nartorolkach Marwe odbywają się letnie zawody biathlonowe najwyższej rangi, w tym Mistrzostwa Świata.

Nartorolki Marwe ze względu na dużą trwałość, doskonałe koła i kompozytowe mosty pracujące podobnie do nart biegowych, bardzo często wybierane są przez renomowanych biegaczy narciarskich do letniego treningu.

Mamy tu 11 produktów.

Pokazuję 1-11 z 11 produkt(ów)
Nartorolki Marwe Classic...
  • -150,00 zł
-150,00 zł

Nartorolki Marwe Classic 700 A Racing

Cena detaliczna 1 540,00 złCena 1 390,00 zł

Bardzo szybkie nartorolki do techniki klasycznej dla osób poszukujących możliwie szybkich nartorolek do udziału w zawodach, gdzie regulaminy wymagają gumowych kół.

Nartorolki Marwe Skating 610 A

Cena 1 470,00 zł

Nartorolki treningowe do techniki łyżwowej wyposażone w doskonałe urethanowe koła i lekkie aluminiowe mosty, wykorzystywane w biathlonowych wyścigach najwyższej rangi, w tym Mistrzostwach Świata na nartorolkach.

Nartorolki Marwe Skating 590 A

Cena 1 470,00 zł

Lekkie i stabilne nartorolki do techniki łyżwowej jednej z najlepszych firm na świecie, doskonałe dla osób poszukujących sprzętu wysokiej jakości w rozsądnej cenie, stabilności i kontroli nad prędkością.

Nartorolki Marwe Classic 700 A

Cena 1 540,00 zł

Nartorolki treningowe do techniki klasycznej, wyposażone w doskonałe, przyczepne gumowe koła i lekkie, aluminiowe mosty.

Nartorolki Marwe Skating 620 XC

Cena 1 970,00 zł

Najwyższej klasy nartorolki treningowe do techniki łyżwowej wyposażone w doskonałe urethanowe koła i ręcznie wytwarzane kompozytowe mosty tłumiące drgania i wibracje.

Nartorolki Marwe Classic 700 XC

Cena 1 990,00 zł

Nartorolki treningowe do techniki klasycznej wyposażone w doskonałe, przyczepne gumowe koła i ręcznie wytwarzane kompozytowe mosty tłumiące drgania i wibracje.