Naucz się poprawnie jeździć na nartorolkach w Nartorolkowej Szkole Sklepu Nartorolkowy.pl! 

Dowiedz się, jak poprawnie jeździć na nartorolkach. Tu możesz stawiać pierwsze kroki lub doskonalić posiadane umiejętności pod okiem kompetentnej i doświadczonej kadry. Organizujemy kursy jazdy na nartorolkach dla osób dorosłych. Możesz szkolić się w ramach dłuższych, wielotygodniowych zajęć na nartorolkach. Możesz też wybrać szkolenia na nartorolkach o krótkim, maksymalnie kilkudniowym czasie trwania.

Nauka jazdy na nartorolkach

Sprawdź organizowane obecnie kursy nauki jazdy na nartorolkach. Przekonaj się, czy obecnie mamy dla Ciebie odpowiednie szkolenia.

Dla kogo jest nasza szkółka nartorolkowa?

Kurs jazdy na nartorolkach

Dla każdego, kto chce nauczyć się poprawnie biegać na nartorolkach. Dla wszystkich, którzy chcą dobrze nauczyć się jazdy na nartorolkach. W sposób możliwie bezpieczny i bezbolesny.

Nasza nauka jazdy na nartorolkach odbywają się z myślą o osobach dorosłych, które chcą poznać wszystkie tajniki tej aktywności. Dzięki przyjętym metodom nauczania uczestnicy kursów mogą szybciej przyswajać umiejętności.

Czego nauczysz się na zajęciach na nartorolkach?

Uczestnicząc w naszych zajęciach na nartorolkach dowiesz się, jak wygląda poprawna technika jazdy. Poznasz wiele ćwiczeń. Będziesz w stanie bezpiecznie i samodzielnie poruszać się na nartorolkach w terenie o różnej konfiguracji. Dowiesz się, jak dalej doskonalić nabyte umiejętności.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie nartorolkowym?

  • To najlepsza metoda na łagodne i szybkie rozpoczęcie jazdy na nartorolkach.
  • To doskonały przepis na poznanie poprawnej techniki jazdy, którą można tak dobrze opanować tylko dzięki fachowej pomocy.
  • To wyjątkowa możliwość zyskania wiedzy i umiejętności zarezerwowanych dotąd wyłącznie dla sportowców wyczynowych.
  • To sposób na zyskanie zamiłowania i motywacji do sportu oraz bycia aktywnym.
  • To przepis na zdobycie umiejętności dobrego przygotowania się do biegania na nartach.
  • To wreszcie okazja do spędzenia czasu z innymi uczestnikami szkolenia - ludźmi także aktywnymi i o podobnych zainteresowaniach sportowych.

Historia szkoły

Szkolenie na nartorolkach

Mamy za sobą długą historię prowadzenia szkoleń z narciarstwa biegowego i kursów jazdy na nartorolkach. W latach 2012 - 2019 prowadziliśmy największą polską szkołę biegania na nartach pod nazwą Obozy nabiegowkach.pl. Szkoliliśmy wyłącznie grupowo. W tym czasie znacznie ponad 1000 dorosłych osób wzięło udział w zimowych i letnich obozach sportowych, jak też kursach weekendowych. Nasze Weekendowe Kursy Nartorolkowe, które prowadziliśmy w latach 2013 - 2018 pod egidą portalu nartorolki.pl, cieszyły się dużą popularnością. Przez ten okres nabraliśmy wiele praktyki i wiedzy o tym jak skutecznie szkolić na nartorolkach.

Obecne szkolenia na nartorolkach

Zobacz, jakie szkolenia na nartorolkach możemy zaproponować obecnie.

Kontakt

telefon: 71 70 70 167 (odbieramy w godzinach pracy sklepu stacjonarnego)
e-mail: szkola@nartorolkowy.pl

Nauka jazdy na nartorolkach