Kursy na nartorolkach

Nauka jazdy na nartorolkach, czyli szkolenia i kursy szkoły nartorolkowej sklepu nartorolkowy.pl. Prezentujemy tu aktualnie organizowane kursy jazdy na nartorolkach.

Kursy na nartorolkach

Mamy tu 2 produktów.

Pokazuję 1-2 z 2 produkt(ów)

Aktywne filtry

15-16.06 - technika łyżwowa...
  • Nowy
  • Obecnie brak w magazynie

15-16.06 - technika łyżwowa od podstaw - kurs...

Cena 349,00 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE! Weekendowy kurs nartorolkowy (15-16 czerwca 2024 roku) skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć. Szkolenie prowadzone jest z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób rozpocząć przygodę z nartorolkami, jak też o osobach, które potrzebują odświeżyć swoje...

11-12.05 - technika...
  • Obecnie brak w magazynie

11-12.05 - technika klasyczna - kurs jazdy na...

Cena 349,00 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE! Weekendowy kurs nartorolkowy (11-12 maja 2024 roku) skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć. Szkolenie jest prowadzone z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób poznać zasady poruszania się na nartorolkach techniką klasyczną. Grupa maksymalnie 10 osób...

Jak nauczyć się jeździć na nartorolkach?

Poprawna technika jazdy na nartorolkach jest skomplikowana i wbrew pozorom mało intuicyjna. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że samodzielne nauczenie się poprawnej jazdy jest trudne i prawie niemożliwe. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć na nartorolkach, posłuchaj fachowców. Niemal wszyscy zalecają naukę jazdy na nartorolkach pod opieką instruktora. Nauka na nartorolkach z instruktorem umożliwia poprawne przyswojenie różnych elementów techniki jazdy i uniknięcia błędów, które w przyszłości mogą być niemożliwe do poprawienia.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach na nartorolkach?

Szkółka nartorolkowa naszego sklepu daje swoim adeptom możliwość poznania wszystkich zasad jazdy na nartorolkach. Początkujący otrzymują szansę na poprawne wejście w ten sport. Mający za sobą pewną praktykę w jeździe na nartorolkach na organizowanych przez nas zajęciach na nartorolkach mogą zrewidować dotychczasowe umiejętności, skorygować ewentualne błędy i wejść na wyższy poziom umiejętności. Wszyscy zyskają wiedzę i zostaną ukierunkowani do dalszego doskonalenia jazdy.

Jakie zajęcia na nartorolkach odbywają się w naszej szkole?

Nasza szkoła prowadzi szkolenia na nartorolkach dla osób dorosłych. Nauka jazdy na nartorolkach odbywają się w niewielkich grupach. Organizowane przez nas kursy mogą uczyć techniki łyżwowej lub techniki klasycznej. Informacje o nauczanym stylu jazdy, jak też wymaganym sprzęcie znajdują się w ofercie kursu.