Kursy na nartorolkach

Nauka jazdy na nartorolkach, czyli szkolenia i kursy szkoły nartorolkowej sklepu nartorolkowy.pl. Prezentujemy tu aktualnie organizowane kursy jazdy na nartorolkach.

Kursy na nartorolkach

Mamy tu 4 produktów.

Pokazuję 1-4 z 4 produkt(ów)

Aktywne filtry

Wrocław - 19-20 sierpnia...
  • Obecnie brak w magazynie

Wrocław - 19-20 sierpnia 2023 - weekendowy kurs...

Cena 299,00 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK MIEJSC! Weekendowy kurs nartorolkowy skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć. Szkolenie prowadzone jest z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób rozpocząć przygodę z nartorolkami, jak też osób, które potrzebują odświeżyć swoje umiejętności od...

Wrocław - 7-8 października...
  • Obecnie brak w magazynie

Wrocław - 7-8 października 2023 - weekendowy...

Cena 299,00 zł

Weekendowy kurs nartorolkowy we Wrocławiu - dwa dni intensywnych zajęć (7-8 października). Technika łyżwowa w pigułce. Szkolenie prowadzone jest z myślą o wszystkich, którzy już biegają na nartorolkach stylem łyżwowym na sprzęcie sportowym lub terenowym i potrzebują się doszkolić lub uzyskać...

Wrocław - 16-17 września...
  • Obecnie brak w magazynie

Wrocław - 16-17 września 2023 - weekendowy kurs...

Cena 299,00 zł

Weekendowy kurs nartorolkowy we Wrocławiu skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć (16-17 września). Szkolenie prowadzone jest z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób rozpocząć przygodę z nartorolkami, jak też osób, które potrzebują odświeżyć swoje umiejętności od...

Wrocław - maj/czerwiec 2023...
  • Obecnie brak w magazynie

Wrocław - maj/czerwiec 2023 - kurs jazdy na...

Cena 599,00 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK MIEJSC! Dwumiesięczna kompleksowa nauka jazdy na nartorolkach we Wrocławiu. Kompletne szkolenie na poziomie podstawowym techniką łyżwową. Zajęcia we wtorki i czwartki. To najlepsze zajęcia na nartorolkach dla rozpoczynających naukę jazdy. Grupa 10-12 osób dorosłych.

Jak nauczyć się jeździć na nartorolkach?

Poprawna technika jazdy na nartorolkach jest skomplikowana i wbrew pozorom mało intuicyjna. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że samodzielne nauczenie się poprawnej jazdy jest trudne i prawie niemożliwe. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć na nartorolkach, posłuchaj fachowców. Niemal wszyscy zalecają naukę jazdy na nartorolkach pod opieką instruktora. Nauka na nartorolkach z instruktorem umożliwia poprawne przyswojenie różnych elementów techniki jazdy i uniknięcia błędów, które w przyszłości mogą być niemożliwe do poprawienia.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach na nartorolkach?

Szkółka nartorolkowa naszego sklepu daje swoim adeptom możliwość poznania wszystkich zasad jazdy na nartorolkach. Początkujący otrzymują szansę na poprawne wejście w ten sport. Mający za sobą pewną praktykę w jeździe na nartorolkach na organizowanych przez nas zajęciach na nartorolkach mogą zrewidować dotychczasowe umiejętności, skorygować ewentualne błędy i wejść na wyższy poziom umiejętności. Wszyscy zyskają wiedzę i zostaną ukierunkowani do dalszego doskonalenia jazdy.

Jakie zajęcia na nartorolkach odbywają się w naszej szkole?

Nasza szkoła prowadzi szkolenia na nartorolkach dla osób dorosłych. Nauka jazdy na nartorolkach odbywają się w niewielkich grupach. Organizowane przez nas kursy mogą uczyć techniki łyżwowej lub techniki klasycznej. Informacje o nauczanym stylu jazdy, jak też wymaganym sprzęcie znajdują się w ofercie kursu.