Lista produktów marki Ski Way

Włoska firma, która od lat 80. XX wieku specjalizuje się w produkcji nartorolek. Jej sprzęt był wielokrotnie wyróżniany otrzymując najwyższe oceny w wielu testach branżowych. Od 2007 roku to oficjalny dostawca nartorolek dla włoskiej kadry narodowej w biegach narciarskich.

Ski Way narodził się w Belluno we Włoszech, alpejskiej wiosce znanej z doskonałych warunków do uprawiania narciarstwa biegowego. Uruchomienie produkcji nartorolek w tym miejscu związane było z ciągłą obecnością w okolicy narciarzy biegowych, którzy chętnie przyjeżdżali do Belluno także na letnie treningi. Bliskie kontakty producenta z użytkownikami nartorolek owocowały ciągłym doskonaleniem sprzętu.

Ski Way nauczył się słuchać klientów, co pozostało zwyczajem firmy po dzień dzisiejszy. Dzięki temu nartorolki Ski Way są bliskie doskonałości, bowiem prawie 30 lat doświadczeń i bliskiej współpracy z użytkownikami pozwoliło na dopracowanie najdrobniejszych szczegółów.

Ski Way jest oficjalnym partnerem światowej klasy sportowców w biegach narciarskich i na nartorolkach, którzy wybierają sprzęt tej marki ze względu na konsekwentnie wprowadzane udoskonalenia techniczne jak też poszukiwanie bardziej trwałych i lekkich materiałów wykorzystywanych przy produkcji.

Włochy słyną z popularności nartorolek w tym kraju. Sport ten w dużej mierze wyrósł na osobną dyscyplinę z własną ligą sportową i teamami sportowców regularnie ścigających się na nartorolkach. Z tego też względu włoscy zawodnicy należą do ściślej czołówki światowej i regularnie od wielu lat stają na podium najważniejszych zawodów na nartorolkach na świecie, w tym Pucharze i Mistrzostwach Świata FIS. Tak wysoki poziom sportowy wymusza ciągłą konkurencję wśród producentów nartorolek w Italii. Ski Way należy do jej ścisłej czołówki.

Od 2007 do 2012 roku Ski Way był oficjalnym dostawcą nartorolek dla włoskiej kadry narodowej w biegach narciarskich. Na nartorolkach tej firmy trenowali słynni włoscy biegacze narciarscy:

  • Pietro Piller - cztery medale w igrzyskach olimpijskich, trzy w mistrzostwach świata
  • Cristian Zorzi - trzy medale olimpijskie, dwa z mistrzostw świata
  • Giorgio Di Centa - trzy medale olimpijskie, cztery z mistrzostw świata
  • Arianna Follis - brązowa medalistka IO, pięć razy na podium w mistrzostwach świata

Nartorolki Ski Way są również chętnie wykorzystywane przez kadrę narodową Włoch na nartorolkach do treningu i startów. Wśród nich można wymienić m.in.: Simone Paredi - wielokrotnie na podium Pucharu Świata FIS na nartorolkach w poszczególnych biegach i klasyfikacji końcowej, Glauco Pizzuto, czy Giulio Antonio Ruggiero. Ski Way szczyci się też poprawą wyników u wielu młodych sportowców, którzy “przesiedli się” na sprzęt tej marki.

Produkty Ski Way zyskały uznanie i cieszą się dużą popularnością w krajach, w których sporty nartorolkowe są powszechne, w tym: w Rosji, Niemczech, Chorwacji, Słowenii, Francji i Hiszpanii.

Nasz sklep jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów Ski Way w Polsce.

Mamy tu 6 produktów.

Pokazuję 1-6 z 6 produkt(ów)

Aktywne filtry

Widełki Ski Way Easy/Twin

Cena 24,90 zł

Para widełek umożliwiających zamontowanie koła na nartorolkach Ski Way do techniki klasycznej.

Koło Ski Way 73x44 mm

Cena 99,00 zł

Koło poliuretanowe - treningowe 73x44 mm do nartorolek do techniki klasycznej, do wyboru z zamontowanym łożyskiem jednokierunkowym lub bez.

Koło Ski Way 73x55 mm

Cena 159,00 zł

Koło gumowe - treningowe 73x55 mm do nartorolek do techniki klasycznej. Do wyboru z łożyskiem jednokierunkowym lub bez.

Nartorolki Ski Way Easy

Cena 799,00 zł

Nartorolki do techniki klasycznej dla początkujących i zaawansowanych sportowców. Idealne do rekreacji, jak też długich wybiegań. Docenią je wszyscy lubiący osiągać wyższe prędkości. Model najlepszy w stosunku jakości do ceny w teście “Nordic Sports Magazine”.