Lista produktów marki Axon

Czeska marka specjalizująca się w sprzęcie sportowym i akcesoriach do aktywności na świeżym powietrzu, w tym narciarstwa biegowego. W ofercie firmy spotykamy m.in. odzież na narty biegowe, rękawiczki na narty biegowe, kije do nart biegowych i kijki do nartorolek. Dewizą firmy jest dostarczanie towarów z dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

Mamy tu 5 produktów.

Pokazuję 1-5 z 5 produkt(ów)

Aktywne filtry

Paski Axon do kijów do nartorolek

Cena 11,90 zł

Para prostych pasków, zwanych pętelkami lub biathlonowymi, do kijów do nartorolek. Umożliwiają łatwe i szybkie zakładanie na dłonie.

Torebka biodrowa Axon Shoulder 12l

Cena 169,00 zł

Duża torba biodrowa o pojemności 12 litrów do przewożenia bagażu podczas jazdy na nartorolkach. Wyposażona w dopinane szelki do podtrzymywania cięższej zawartości torebki.

Kije Axon Martex Profi

Cena 179,00 zł
Długość: 140cm 145cm 150cm 155cm 160cm...

Kije do nartorolek z trzonkami z wysokogatunkowego stopu aluminium lotniczego. Dobry wybór dla osób jeżdżących na nartorolkach w celach rekreacji i w terenie, w tym początkujących, poszukujących wygodnych kijów o dużej odporności na uszkodzenia. 

Kije Axon Martex Vario Roller regulowane...

Cena 269,00 zł

Kijki do nartorolek Axon Martex Vario wykonane są z aluminium lotniczego. Umożliwiają błyskawiczną regulację długości w zakresie 120 - 165 cm. Charakteryzują się dobrą sztywnością i bardzo wysoką wytrzymałością na działania mechaniczne typu uderzenia. Wyposażone są w uchwyty z korkową okleiną...