Marki dostępne w naszym sklepie

Alpina

Alpina to firma ze Słowenii specjalizująca się przede wszystkim w produkcji butów narciarskich. W asortymencie Alpiny znajdziemy nie tylko najwyższej klasy obuwie, ale też narty, akcesoria (w tym nartorolki) i odzież.

Atomic

Legendarna marka narciarska rodem z Austrii z bardzo dużym asortymentem sprzętu i akcesoriów do narciarstwa, w tym biegów narciarskich.

Axon

Czeska marka specjalizująca się w sprzęcie sportowym i akcesoriach do aktywności na świeżym powietrzu, w tym narciarstwa biegowego. W ofercie firmy spotykamy m.in. odzież na narty biegowe, rękawiczki na narty biegowe, kije do nart biegowych i kijki do nartorolek. Dewizą firmy jest dostarczanie towarów z dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

CST

Cheng Shin Tire (CST) jest największym na świecie producentem opon rowerowych i do sprzętu sportowego. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 150 krajach. 

Elpex

Elpex to szwedzkie przedsiębiorstwo, jeden ze starszych producentów nartorolek na świecie. Historia firmy sięga końca lat 70-tych ubiegłego wieku. Swoje produkty początkowo oznaczała nazwą Svenskidan. W późniejszym okresie używano marki Swedski. Ostatecznie od końca lat 80-tych XX wieku firma działa pod nazwą Elpex.

Marka kojarzy się z wysokiej jakości produktami. W swojej ofercie ma zarówno nartorolki sportowe, jak też nartorolki terenowe. Wszystkie produkty Elpex powstają w Szwecji.

Ercolina Upper Body Power

Włoski producent trenażerów narciarskich wykorzystywanych do treningu przez światową czołówkę biathlonu i biegów narciarskich - w tym Justynę Kowalczyk - jak też ambitnych amatorów. Firma powstała w 1996 roku. Nasz sklep jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem Ercolina na Polskę.

KV+

Szwajcarska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy kijów do nartorolek i do narciarstwa biegowego. W jej asortymencie znajdują się też odzież i akcesoria.

LillSport

LillSport to szwedzka marka - jedna z popularniejszych na świecie wśród producentów rękawiczek do biegów narciarskich. Światowa elita biegaczy używa produktów LillSport od 1984 roku. Obecnie w rękawiczkach LillSport biega dziesięć reprezentacj narodowych z różnych krajów.

Marwe

Nartorolki fińskiej firmy Marwe uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Słyną z wysokiej jakości wykonania, doskonałej, bardzo przyczepnej mieszanki gumy, z której wykonane są koła i ręcznie wytwarzanych mostów kompozytowych.

Nartorolkowa Szkoła Sklepu Nartorolkowy.pl

Nartorolkowa Szkoła Sklepu Nartorolkowy.pl to szkółka nartorolkowa prowadząca kursy i szkolenia organizowane przez największy polski sklep z nartorolkami. Nauka jazdy na nartorolkach prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę. Programy szkolenia opracowane są na podstawie wieloletniej praktyki w szkoleniu na nartorolkach.

Nasz sklep może pochwalić się doświadczeniem sięgającym 2013 roku, gdy zorganizowaliśmy pierwszy kurs jazdy na nartorolkach. W późniejszych latach organizowaliśmy wiele spotkań i szkoleń w ramach różnorakich naszych inicjatyw. Do historii przeszły prowadzone przez nas szkolenia w różnych miejscach Polski pod nazwą Nordic Weekend, czy Weekendowy Kurs Nartorolkowy.

Partnerem technicznym naszej szkoły nartorolkowej jest Vexa.

Powerslide

Niemiecka firma specjalizująca się w produkcji sprzętu i akcesoriów do rolkarstwa - lider w innowacyjności i jakości oferowanych produktów. W swojej ofercie dużo uwagi przywiązuje do sprzętu z grupy Nordic.

R2

Czeska marka oferująca produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Rex

Fiński producent kijów do narciarstwa biegowego i nartorolek, także smarów i akcesoriów do sportów nordyckich.

Roll'x

Francuska firma specjalizująca się w produkcji kół do nartorolek i rolek szybkich. Produkty Roll'x uznawane są za jedne z najlepszych na świecie i najczęściej wybierane przez zawodników startujących w zawodach najwyższej rangii, w tym Pucharze Świata FIS, czy Mistrzostwach Świata FIS na nartorolkach.

Rossignol

Francuska firma ze stuletnią tradycją o zasięgu ogólnoświatowym koncentrująca się na produkcji sprzętu, odzieży i akcesoriów do narciarstwa. Rossignol słynie z doskonałej jakości nart biegowych, ale nie tylko.

Rottefella

Norweski producent biegowych wiązań narciarskich wykorzystywanych przez większość gwiazd narciarstwa biegowego.

Salomon

Potentat w sprzedaży produktów do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W ofercie Salomona znajdują się m.in. wyznaczające standardy buty i wiązania do narciarstwa biegowego, jak też narty, kije, odzież i akcesoria.

Ski Skett

Włoski producent najwyższej klasy nartorolek wielokrotnie nagradzanych w testach oraz wykorzystywanych przez czołowych zawodników do zaawansowanego treningu narciarskiego i startów w zawodach najwyższej rangi.

Ski Way

Włoska firma, która od lat 80. XX wieku specjalizuje się w produkcji nartorolek. Jej sprzęt był wielokrotnie wyróżniany otrzymując najwyższe oceny w wielu testach branżowych. Od 2007 roku to oficjalny dostawca nartorolek dla włoskiej kadry narodowej w biegach narciarskich.

SKIGO

Szwedzka firma specjalizująca się w produkcji sprzętu i akcesoriów do narciarstwa biegowego i całorocznego treningu. W świecie sportu szczególnie cenione są smary narciarskie i akcesoria serwisowe, kije oraz nartorolki produkowane przez SkiGo.

Skike

Marka stworzona przez twórcę pierwszych w historii rolek terenowych. Firma koncentruje się na produkcji sprzętu - rolek do jazdy w trudniejszym terenie i kijów do wszechstronnego, sportowego wykorzystania.

Spine

Firma specjalizująca się w produkcji butów do narciarstwa biegowego i nartorolek. Firma wykorzystuje w produkcji nowoczesne materiały, buty pod marką Spine są dobrze wykonane, zachowują jakość i trwałość, charakteryzują się też jednym z niższych współczynników reklamacji, które odnotowujemy w sklepie.

STC

Firma specjalizująca się w produkcji nart i kijów do narciarstwa biegowego. Przedsiębiorstwo od początku XXI wieku dostarcza produkty dla znanych marek, sprzedaje też pod własną marką STC.

Swenor

Norweski producent nartorolek, oficjalny dostawca sprzętu m.in. dla reprezentacji Norwegii, Szwecji, USA w biegach narciarskich i biathlonie.

Vexa

Producent wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportów nordyckich, w tym do biegania na nartorolkach. Misją firmy jest dostarczanie produktów z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Marka słynie też z wysokiej estetyki swoich artykułów oraz dbałości o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu użytkownicy wyrobów Vexa mogą cieszyć się dopracowanym, ładnym i sprawdzonym sprzętem.