Wyposażenie

Specjalistyczne wyposażenie niezbędne dla każdego nartorolkarza.

Wyposażenie

Mamy tu 57 produktów.

Pokazuję 1-12 z 57 produkt(ów)

Aktywne filtry

Naklejka na samochód "skate"

Cena 7,99 zł
(2)
Kolor:

Naklejka z folii polimerowej do naklejania na karoseriach pojazdów i innych gładkich powierzchniach. Przedstawia postać biegnącą na nartorolkach techniką łyżwową. Do wyboru w kolorze ciemno szarym i jasno szarym.

Naklejka na samochód "classic"

Cena 7,99 zł
(1)
Kolor:

Naklejka z folii polimerowej do naklejania na karoseriach pojazdów i innych gładkich powierzchniach. Przedstawia postać biegnącą na nartorolkach techniką klasyczną. Do wyboru w kolorze ciemno szarym i jasno szarym.

Wkładka korekcyjna do...
  • Obecnie brak w magazynie

Wkładka korekcyjna do okularów R2

Cena 24,90 zł

Oprawka na soczewki korekcyjne, którą można włożyć do niektórych modeli okularów marki R2. Dzięki temu z okularów ochronnych i przeciwsłonecznych mogą korzystać także osoby z wadą wzroku.

ProLube Bio Penetrant 240 ml - penetrant i odrdzewiacz
  • Obecnie brak w magazynie

ProLube Bio Penetrant 240 ml - penetrant i...

Cena 39,95 zł

Bardzo skuteczny penetrant i odrdzewiacz o wysokich właściwościach smarnych. Doskonale nadaje się do uruchamiania zapieczonych łożysk w nartorolkach i zabezpieczaniu łożysk przed korozją.

Awaryjna końcówka Vexa Emergency Tip

Cena 47,90 zł

Awaryjna końcówka kija narciarskiego wraz z futerałem i kluczykiem umożliwiającym montaż. Produkt niezbędny w wyposażeniu każdego nartorolkarza, umożliwia kontynuację jazdy z użyciem kija po stracie końcówki.

ProLube Bio Penetrant 240...
  • Nowy

ProLube Bio Penetrant 240 ml - olej penetrujący

Cena 49,00 zł

Bardzo skuteczny olej penetrujący i smarujący o wysokich właściwościach smarnych. Doskonale nadaje się do smarowania łożysk w kołach nartorolek, nawet bez ich wyciągania.

Łyżki Skike do zmiany opon 8, 6 i 5 cali

Cena 89,00 zł
(1)

Zestaw narzędzi - łyżki do zmiany opon i dętek w rolkach i nartorolkach terenowych Skike ze wszystkimi produkowanymi rozmiarami kół terenowych: 5 cali (125 mm), 6 cali (150 mm) i 8 cali (200 mm).

Rękawiczki VEXA Rollerski Concept
  • -50%
-50%

Rękawiczki VEXA Rollerski Concept

Cena detaliczna 95,00 złCena 47,50 zł
Rozmiar: XXL

Przewiewne rękawiczki zaprojektowane do jazdy na nartorolkach, idealny wybór dla osób poszukujących komfortowych rękawiczek o wysokich zdolnościach ochrony dłoni.