

Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Para ostrych końcówek widiowych marki Vexa do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt. Dostępne w różnych rozmiarach.
![]() | Pistolet klejowy 10W 8 mm do końcówek kijów | |
![]() | ||
![]() | ||
![]() | Ochraniacze końcówek Vexa Tip Protector | |
![]() | Awaryjna końcówka Vexa Emergency Tip |
Końcówki zaprojektowane specjalnie do stosowania w kijach narciarskich podczas biegu na nartorolkach sportowych oraz rolkach i nartorolkach terenowych. Pewnie "wbijają" się w twarde nawierzchnie, zwłaszcza w ziarna asfaltu. Wytrzymały materiał gwarantuje dużą odporność na ścieranie.
Twarde i wytrzymałe zęby widiowe końcówek Vexa wykonane zostały z węglików spiekanych uzyskanych metodą metalurgii proszkowej, materiału stosowanego m.in. w nożach tokarskich do obróbki stali. Zęby są ostre, ale także grube, co służy wytrzymałości. Zęby zostały osadzone w trwałych oprawkach z tworzyw sztucznych.
Cena podana za parę, czyli dwie sztuki.
Jak dobrać średnicę końcówek do kijów?
Podana szerokość końcówek to średnica ich otworu. Oznacza to, że średnica końca trzonka powinna być około 1 mm węższa niż otwór końcówki, aby trzonek zmieścił się w otworze i wsunął na pełną głębokość. Aby dobrać odpowiednie końcówki zdejmij dotychczasową końcówkę z kija i zmierz jego średnicę w odległości 4 cm od końca trzonka. Zmierzona wartość powinna odpowiadać średnicy otworu dobieranej końcówki. Przykład: zmierzono średnicę trzonka w odległości 4 cm od jego końca, suwmiarka pokazała wartość 10,8 mm - oznacza to, że właściwe będą końcówki o średnicy otworu 11 mm.
Produkt wysokiej jakości. Obsługa sklepu po raz kolejny beż zastrzeżeń. Polecam.
Produkt dostarczony szybko, w dobrej cenie. Bez zastrzeżeń.
Polecam,dobra dena.
Wytrzymały błotnik marki Vexa o dopracowanym kształcie do kół o średnicy do 100 mm i szerokości do 27 mm stosowany zazwyczaj w nartorolkach do techniki łyżwowej.
Para pasko-rękawiczek o regulowanym obwodzie i asymetrycznym kształcie odpowiednim dla lewej i prawej dłoni do montowania przy użyciu klina w uchwytach kijów.
Wielokrotnie nagradzany w testach i chwalony w recenzjach najwyższy model nartorolek do techniki łyżwowej renomowanego producenta.
Laska kleju termotopliwego do przyklejania uchwytów i końcówek do trzonków kijów.
Buty o zwiększonej stabilności do biegania techniką klasyczną cały rok na nartorolkach i w zimie na nartach biegowych. Dobry wybór dla osób poszukujących obuwia łączącego cechy sprzętu do rekreacji, jak też wysiłku o charakterze sportowym. Buty kompatybilne z systemem wiązań: NNN, Prolink,...
Łożysko kulkowe do kół nartorolek i rolek uszczelniane obustronnie osłoną z tworzyw sztucznych.
Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką klasyczną na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości obuwia, zapewniającego komfort termiczny i dobrą wentylację przy przystępnej cenie.
Lekki kask z dobrą ochroną tylnej częci głowy wyposażony w zdejmowany daszek przeciwsłoneczny i siateczkę przeciw owadom.
Lekkie i sztywne kije do nart biegowych dla zawodników z elity sportowej poszukujących kijów do treningu i zaawansowanych amatorów do rywalizacji. Trzonki zbudowane w 100% z włókien węglowych zapewniają bardzo dużą sztywność przy niewielkiej masie. Kije wyposażone w nakręcane końcówki widiowe...
Lekkie i sztywne kije sportowe z trzonkami w 100% z włókien węglowych. Dla sportowców oczekujących najwyższej jakości i sztywności w rozsądnej cenie.
Sportowe, sztywne kije z trzonkami o zawartości 50% włókien węglowych. Idealne na nartorolki dla sportowców poszukujących markowych kijów, wytrzymałych na działania mechaniczne i przystępnych cenowo.
Bardzo lekkie i niezwykle sztywne kije do nartorolek zaprojektowane z myślą o elicie sportowej. Model Rex R1 World Cup Racing produkowany jest w Finlandii i wybierany często przez biegaczy długodystansowych, ze względu na wyjątkową lekkość.
Para uchwytów o wysokiej jakości i wytrzymałości do biegowych kijów narciarskich. W komplecie z klinami do zaciśnięcia paska.
Para wysokiej jakości uchwytów do kijów z okładziną z naturalnego korka. W zestawie z klinami do zaciśnięcia paska.
Para pasko-rękawiczek zapinanych na rzepy wpinanych na stałe do kijów za pomocą klinów. Do stosowania z uchwytami bez szybko zapinanych zatrzasków.
Wielokrotnie nagradzany w testach i chwalony w recenzjach najwyższy model nartorolek do techniki łyżwowej renomowanego producenta.
Najszybsze w Polsce nartorolki do techniki łyżwowej z gumowymi kołami.
Lekkie i sztywne kije fińskiego producenta dla sportowców biegających na nartorolkach, którzy maja najwyższe wymagania wobec kijów. Jaskrawy, zielony kolor, elementy odblaskowe i łatwo wymienialne końcówki widiowe, sprawiają, że kije idealnie sprawdzają się na asfalcie.
Wysokiej jakości, lekki kask na nartorolki wyposażony w czerwone światło LED na tyle głowy. Dobrą wentylację zapewniają 24 otwory.
Wzmocniona wersja spodenek ochronnych niemieckiej marki Powerslide, które w wypadku upadku osłaniają pośladki, kość ogonową, biodra, uda, a nawet dolny odcinek ledźwiowy kręgosłupa.
Druga wersja uznawanych za najlepsze na świecie butów do biegania techniką łyżwową na nartorolkach. Letni odpowiednik butów serii Elite w systemie NNN, w których startują gwiazdy narciarstwa biegowego w zawodach najwyżej rangi światowej.
Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań SNS Profil do biegania techniką klasyczną na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości obuwia, zapewniającego komfort termiczny i dobrą wentylację przy bardzo przystępnej cenie. Obuwie w kolorze czerwonym.
Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań SNS Profil do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Model w kolorze zielono-czarnym. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości obuwia, zapewniającego komfort termiczny i wydajną wentylację przy bardzo przystępnej cenie.
Wyjątkowo stabilne nartorolki z szerokimi kołami do techniki klasycznej na kompozytowych mostach wzmacnianych włóknem szklanym, przeznaczone dla osób poszukujących sprzętu o najwyższej jakości i trwałości, na którym łatwo można utrzymać równowagę.
Wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe rękawiczki na nartorolki, chętnie wybierane przez zawodników do treningów i startów.
Wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe rękawiczki z krótkimi palcami na nartorolki. Pozostały już tylko w rozmiarze XXL.