Reduktor prędkości Ski Skett

329,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Para uniwersalnych reduktorów prędkości włoskiej firmy Ski Skett do spowalniania nartorolek różnych producentów. 

(1)

Możesz też potrzebować

Akcesoria

Rolki reduktora prędkości Ski Skett
Rolki reduktora prędkości Ski Skett
29,90 zł
Liczba
do 24 h

  Reduktory prędkości umożliwiają zwiększenie oporów toczenia nartorolek. To niezastąpione narzędzie przy treningach siłowych, jak też gwarant bezpieczeństwa na zjazdach. Dzięki reduktorom w nartorolkach nie trzeba zmieniać kół by osiągnąć różne prędkości jazdy.

  Reduktory Ski Skett wyposażone zostały w płynną regulację oporu, która umożliwia zmniejszenie prędkości nartorolki o 30%-40% w stosunku do pierwotnych wartości. Regulacja odbywa się przy pomocy pokrętła. Opór powstaje przez dociśnięcie rolki reduktora do przedniego koła nartorolki. Konstrukcja reduktora sprawia, że jest on bezpieczny dla żywotności kół.

  Reduktory Ski Skett mają dwustopniową regulację umożliwiającą stosowanie z kołami o dowolnej średnicy. Mogą być montowane na wszystkich nartorolkach, których szerokość mostu wynosi minimum 4 cm i możliwe jest wywiercenie w nim otworów (wiertłem o średnicy 3,5 mm). Montaż odbywa się za pośrednictwem trzech wkrętów, które są dołączone w zestawie. Instrukcja montażu możliwa jest do pobrania w zakładce "Załączniki". 

  Waga jednej sztuki wynosi około 130 gramów. Montaż reduktora na przedniej osi pomaga też wyważyć nartorolkę, gdyż stanowi przeciwwagę dla masy tylnego koła nartorolki.

  Przeczytaj test Reduktorów prędkości Ski Skett w specjalistycznym portalu nartorolki.pl.

  Cena za parę (2 sztuki) reduktorów na jeden komplet nartorolek.

  Specyficzne indeksy

  Pobierz

  Montaż Ski Skett reduktor

  Obrazkowa instrukcja montażu reduktora prędkości Ski Skett.

  Pobierz (88.38k)

  Komentarze (1)

  Ocena 

  09.09.2020

  Idea produktu ok.,, gorzej z wykonaniem

  Reduktory spełniają swoją rolę bardzo dobrze. Idealne do treningu siłowego i zmniejszania prędkości na zjazdach. Niestety materiał z którego są wykonane rolki hamujące są marnej jakości. Po kilkuset km zaczynają się odkształcać niczym plastelina i tracić owal (nie wiem czy to przez brud czy tak po prostu mają), stają się przez to głośne i wpadają w drgania..To z kolei chyba zużywa bardziej koła, bo na rolkach tworzą cią kanty. Po jednym sezonie walce są do wymiany, podobnie jak przednie koła. Wraz ze zużywaniem się kół maleje tez wyraźnie siła oporu. Gdyby nie fatalna jakość rolek byłoby w porządku,

   Odpowiedź sklepu 24.11.2021
   Dziękujemy za tę opinię. Wszystkie uwagi przekazujemy producentowi.

   Napisz swoją opinię

   Reduktor prędkości Ski Skett

   Para uniwersalnych reduktorów prędkości włoskiej firmy Ski Skett do spowalniania nartorolek różnych producentów. 

   Napisz swoją opinię

   Inni wraz z tym produktem kupili także

   Więcej z tej samej kategorii (7)

   Okazje