Zestaw nartorolek terenowych Ski Skett Cross

2 799,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem łyżwowym z dopasowanymi do siebie elementami wyposażenia. W zestawie wiązania, buty do nartorolek do techniki łyżwowej, hamulec Ski Skett Stop&Go 2.0 oraz kije Rex Altus. Zestaw dla osób poszukujących niezawodnego sprzętu do jazdy poza asfaltem.

Kup razem

W zestawie

Wiązania Rottefella NNN Rollerski Skate

Wiązania Rottefella NNN Rollerski Skate

239,00 zł 0,00 zł
Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate NNN

Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate NNN

595,00 zł 0,00 zł
Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0

Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0

499,00 zł 0,00 zł
Kije Rex Altus 30% carbon

Kije Rex Altus 30% carbon

199,00 zł 0,00 zł
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  W skład zestawu wchodzą:

  1. Para nartorolek terenowych Ski Skett Cross 2 Skate do techniki łyżwowej z pompowanymi kołami o średnicy 150 mm (6 cali) z oponami Road Star. Sprzęt polecany wszystkim, którzy myślą o jeździe w łagodnym terenie. Nadają się także do jazdy na asfalcie. Nartorolki słyną z niezawodności, to produkt prosty w budowie (niewiele części, żadnych plastików) i zbudowany z mocnych materiałów. 

  2. Wiązania Rottefella Rollerski Skate w systemie NNN - zamontowane na nartorolkach dla wybranego w zamówieniu rozmiaru buta.

  3. Buty Spine Skiroll Skate znane z dobrej przewiewności, współpracujące z wiązaniami w systemie NNN. To jeden z najlepszych względem parametrów sztywności model butów do nartorolek w kategorii cenowej do 1000 zł dostępny w Polsce. Uwaga! Dobierz buty wg poniższej tabeli i w sekcji "Kup razem" wskaż odpowiedni rozmiar.

  4. Hamulec do nartorolek Ski Skett Stop&Go 2.0 - lekki (150 g) i skuteczny hamulec do nartorolek umożliwiający kontrolowanie prędkości jazdy i łatwe zatrzymywanie się. Hamulec zamontowany jest na jednej nartorolce.

  5. Kije Rex Altus  z trzonkami wykonanymi z kompozytu z zawartością 30% włókien węglowych, wyposażone w uchwyty z korkową okładziną, wygodne pasko-rękawiczki i letnie końcówki - z widiowymi zębami - umożliwiające efektywne odbijanie się na twardych nawierzchniach, w tym asfalcie. Kije charakteryzują się niezłą sztywnością przy zachowaniu niskiej wagi i przyzwoitej wytrzymałości na uderzenia, czy zgniecenia. Uwaga! Dobierz kije wg poniższej tabeli i w sekcji "Kup razem" wskaż odpowiednią długość.

  Cena za 1 pełny komplet. Cena zawiera w sobie koszt wysyłki. Klient otrzymuje sprzęt gotowy do użytku.

  Dlaczego warto wybrać ten zestaw nartorolek?

  Ten zestaw nartorolek terenowych pozwala jeździć na nartorolkach techniką bardzo bliską technice biegania na nartach. To dzięki zastosowaniu wiązań i specjalistycznych butów działających identycznie jak na biegówkach. Elementy zestawu słyną z niezawodności. Szczególnie nartorolki, które powstały z mocnych podzespołów wyróżniają się brakiem awarii na tle popularnych rolek terenowych.

  Wybierz odpowiedni rozmiar buta i długość kijów

  Jak wybrać odpowiedni rozmiar buta?

  Buty do techniki łyżwowej powinny być w miarę dokładnie dopasowane do stopy bez zbędnego zapasu na długość, a zwłaszcza szerokość. Idealnie, jeśli po założeniu buta przed palcami pozostaje jeszcze kilka mm zapasu, tak aby przy pełnym zakresie ruchu palec nie dotykał buta.

  Zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek (kolumna M). Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,4 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 0,6 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,3 do 0,6 cm). 

   
  rozmiar EUMMSMS
  3824024,58,2
  3924525,08,5
  4025026,08,5
  4125526,58,5
  4226027,28,7
  4327028,09,0
  4427528,59,0
  4528029,09,3
  4629030,09,3
  4729530,59,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości
  LiteraOpis
  MMSrekomendowana przez producenta długość stopy w milimetrach, na którą powinien pasować but w danym rozmiarze
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Jak wybrać odpowiednią długość kijów?

  Dobierając kije do jazdy techniką łyżwową skorzystaj ze wzoru wzrost * 0,9 i zaokrąglij, by odpowiadał najbliższej długości kija. Przykład dla osoby o wzroście 182 cm: zgodnie ze wzorem 182 cm * 0,9 = 163,8 cm. Ten model kijów produkowany jest w długościach co 5 cm.

  Uwaga! Brak możliwości odstąpienia od umowy.

  Przy zamówieniu składamy w całość różne towary - nartorolki, wiązania i hamulec. Nawiercamy otwory i łączymy wszystko przy pomocy wkrętów. Powstaje nowy produkt dostosowany do rozmiaru buta zamawiającego. Zgodnie z przepisami prawa i zasadami zwrotów w naszym sklepie prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesienie do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

  Dane

  Forma aktywności
  turystyka
  Do techniki
  łyżwowej
  Max. waga użytkownika
  100 kg
  System wiązań
  NNN
  Kategoria
  nartorolki terenowe

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Zestaw nartorolek terenowych Ski Skett Cross

  Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem łyżwowym z dopasowanymi do siebie elementami wyposażenia. W zestawie wiązania, buty do nartorolek do techniki łyżwowej, hamulec Ski Skett Stop&Go 2.0 oraz kije Rex Altus. Zestaw dla osób poszukujących niezawodnego sprzętu do jazdy poza asfaltem.

  Napisz swoją opinię

  Więcej z tej samej kategorii (10)

  Okazje