Buty do nartorolek SPINE Skiroll Combi NNN

495,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką klasyczną i łyżwową na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości butów, zapewniających komfort termiczny i dobrą wentylację przy bardzo przystępnej cenie.

Kolor
Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  Spine Skiroll Combi NNN to buty do nartorolek, które docenią użytkownicy oczekujących dobrej stabilności podczas biegania na sprzęcie do techniki klasycznej. Dają też możliwość jazdy techniką łyżwową na nartorolkach do "łyżwy" o stabilnej konstrukcji. Buty są przewiewne i lekkie. Waga jednej sztuki w rozmiarze 42 EU to zaledwie 425 gram.

  Buty do nartorolek Spine Skiroll Combi zostały zbudowane na bazie elastycznej podeszwy współpracującej z wiązaniami w systemie NNN, Prolink i Turnamic. Podeszwa doskonale nadaje się do techniki klasycznej. Cholewka z twardego, wysokiej jakości plastiku, zapewnia sztywność w stawie skokowym. Wpływa to pozytywnie na stabilność przy bieganiu techniką klasyczną i wystarczającą do rekreacyjnego biegania techniką łyżwową na stabilnych nartorolkach.

  Przewiewny materiał pokrywający większą część stopy zapewnia dobrą wentylację. We wnętrzu butów znajdują się dobrej jakości, wentylowane wewnętrzne wkładki.

  Buty wiązane są przy pomocy syntetycznej linki, która dokładnie opina stopę. W dobrym dopasowaniu i poprawnym zaciśnięciu pomaga pętelka umiejscowiona w środkowej części długości sznurowadeł, przy jej pomocy można łatwo i komfortowo ściągnąć sznurówki w niższej części stopy (bliżej palców). W dobrym i szybkim zaciśnięciu pomaga tzw. szybkozamykacz, dzięki któremu linka pozostaje w ustalonym naciągnięciu. 

  Cena za jedną parę butów.

  Dobierz rozmiar

  Jak wybrać odpowiedni rozmiar buta?

  W butach do techniki klasycznej zalecany jest zapas długości od 0,5 do 1,0 cm (im większy rozmiar, tym więcej). Zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 1 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki większej od stopy o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,5 do 1,0 cm).

   
  rozmiar EUMS
  3623,58,0
  3724,08,0
  3824,58,2
  3925,08,5
  4026,08,5
  4126,58,5
  4227,28,7
  4328,09,0
  4428,59,0
  4529,09,3
  4630,09,3
  4730,59,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości

  LiteraOpis
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Dane

  Waga
  425 g / 42 EU
  Do techniki
  combi (łyżwowej i klasycznej)
  System wiązań
  NNN
  Poszycie buta
  przewiewne

  Specyficzne indeksy

  Komentarze (3)

  Ocena 

  17.03.2024

  Buty do nartorolek

  Buty bardzo praktyczne, wygodne

   Ocena 

   26.02.2024

   Buty nartorolki

   Świetne, wygodne, przewiewne buty. Polecam

    Ocena 

    16.11.2023

    Buty SPINE

    Buty doskonale się sprawdzają, bardzo dobrze dopasowane

     Napisz swoją opinię

     Buty do nartorolek SPINE Skiroll Combi NNN

     Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką klasyczną i łyżwową na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości butów, zapewniających komfort termiczny i dobrą wentylację przy bardzo przystępnej cenie.

     Napisz swoją opinię

     Inni wraz z tym produktem kupili także

     Więcej z tej samej kategorii (12)

     Okazje