Zestaw nartorolek terenowych Skike R9 200 RLS

2 799,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem łyżwowym i klasycznym o największych zdolnościach do jazdy w terenie. W zestawie dopasowane do siebie elementy wyposażenia: nartorolki Skike R9 Wahia 200 RLS, wiązania, buty do nartorolek, kije o regulowanej długości i opcjonalnie hamulec.

Kup razem

W zestawie

Wiązania Atomic Prolink Access Skate

Wiązania Atomic Prolink Access Skate

189,00 zł 0,00 zł
Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate NNN

Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate NNN

595,00 zł 0,00 zł
Kije Axon Martex Vario Roller regulowane 120-165 cm

Kije Axon Martex Vario Roller regulowane 120-165 cm

269,00 zł 0,00 zł
Hamulec uniwersalny Skike Wahia

Hamulec uniwersalny Skike Wahia

439,00 zł
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  W skład zestawu wchodzą:

  1. Para nartorolek terenowych Skike R9 Wahia 200 RLS do techniki łyżwowej i klasycznej. Nartorolki wyposażone w pompowane koła o średnicy 200 mm (8 cali) z oponami Major Grip. Jednokierunkowe łożyska na przednich osiach kół ułatwiają poruszanie się na wąskich ścieżkach i umożliwiają stosowanie kroków z techniki klasycznej.

  2. Wiązania Prolink Access Skate w systemie NNN - zamontowane już na nartorolkach.

  3. Buty do nartorolek Spine Skiroll Skate znane z dobrej przewiewności, współpracujące z wiązaniami w systemie NNN. To jeden z najlepszych względem parametrów sztywności model butów do nartorolek w kategorii cenowej do 1000 zł dostępny w Polsce. Uwaga! Dobierz buty wg poniższej tabeli i w sekcji "Kup razem" wskaż odpowiedni rozmiar.

  4. Kije do nartorolek Axon Martex Vario Roller o regulowanej długości w zakresie 120 - 165 cm z trzonkami z mocnego, aluminium lotniczego, wyposażone w wygodne uchwyty oklejone naturalnym korkiem, asymetrycznie szyte pasko-rękawiczki i ostre końcówki widiowe do poruszania się po asfalcie i na naturalnych nawierzchniach. Kije regulowane dają możliwość łatwej zmiany długości przy zmianie stylu jazdy (łyżwowy / klasyczny).

  5. Opcjonalnie hamulec do nartorolek Skike Wahia - skuteczny hamulec do nartorolek umożliwiający kontrolowanie prędkości jazdy i łatwe zatrzymywanie się. Hamulec można we własnym zakresie przymocować do buta. To rozwiązanie nie obciąża nartorolki. Jeśli chcesz otrzymać hamulec, zaznacz go w sekcji "Kup razem".

  Cena za 1 pełny komplet. Cena zawiera w sobie koszt wysyłki.

  Dlaczego warto wybrać ten zestaw nartorolek?

  Ten zestaw nartorolek terenowych pozwala jeździć w terenie techniką bardzo bliską technice biegania na nartach. To dzięki zastosowaniu wiązań i specjalistycznych butów działających identycznie jak na biegówkach. Duże i szerokie pompowane koła sprawiają, że zestaw ten ma największe zdolności do poruszania się w trudnym terenie ze wszystkich nartorolek dostępnych na rynku.

  Wybierz odpowiedni rozmiar buta

  Jak wybrać odpowiedni rozmiar buta?

  Buty do techniki łyżwowej powinny być w miarę dokładnie dopasowane do stopy bez zbędnego zapasu na długość, a zwłaszcza szerokość. Idealnie, jeśli po założeniu buta przed palcami pozostaje jeszcze kilka mm zapasu, tak aby przy pełnym zakresie ruchu palec nie dotykał buta.

  Zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek (kolumna M). Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,4 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 0,6 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,3 do 0,6 cm). 

   
  rozmiar EUMS
  3824,58,2
  3925,08,5
  4026,08,5
  4126,58,5
  4227,28,7
  4328,09,0
  4428,59,0
  4529,09,3
  4630,09,3
  4730,59,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości
  LiteraOpis
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Uwaga! Brak możliwości odstąpienia od umowy.

  Przy zamówieniu składamy w całość różne towary - nartorolki i wiązania. Łączymy wszystko przy pomocy śrub. Powstaje nowy produkt dostosowany do rozmiaru buta zamawiającego. Zgodnie z przepisami prawa i zasadami zwrotów w naszym sklepie prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesienie do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

  Dane

  Forma aktywności
  turystyka
  Do techniki
  combi (łyżwowej i klasycznej)
  Max. waga użytkownika
  120 kg
  System wiązań
  Prolink (NNN)
  Kategoria
  nartorolki terenowe

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Zestaw nartorolek terenowych Skike R9 200 RLS

  Zestaw nartorolek terenowych do jazdy stylem łyżwowym i klasycznym o największych zdolnościach do jazdy w terenie. W zestawie dopasowane do siebie elementy wyposażenia: nartorolki Skike R9 Wahia 200 RLS, wiązania, buty do nartorolek, kije o regulowanej długości i opcjonalnie hamulec.

  Napisz swoją opinię

  Inni wraz z tym produktem kupili także

  Więcej z tej samej kategorii (10)

  Okazje