Rolki terenowe Skike V07 Plus

1 199,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Rolki terenowe wyposażone w pompowane koła 6x1¼ cala (150 mm) i skuteczny hamulec. Można z nich korzystać we własnym, sportowym obuwiu. Towar klasy A-. Rolki są fabrycznie nowe, jednak przeleżały w magazynie kilka lat, mogą mieć ślady kurzu, czy być dostarczone w nieoryginalnym kartonie. Skike V07 Plus sprzedawane w naszym sklepie to najtańsze na polskim rynku fabrycznie nowe rolki ...

Możesz też potrzebować

Akcesoria

Dętka EU do kół terenowych 6x1.25" (150 mm)
Dętka EU do kół terenowych 6x1.25" (150 mm)
29,60 zł
Przejściówka kątowa do zaworów dętek
Przejściówka kątowa do zaworów dętek
14,99 zł
Pompka ręczna do kół terenowych 400PSI
Pompka ręczna do kół terenowych 400PSI
99,00 zł
Koło Skike 6 cali (150 mm)
Koło Skike 6 cali (150 mm)
159,00 zł
Liczba
do 24 h

  • Wyprzedaż!
  • Nowy

Skike V07 Plus to udoskonalony następca legendarnych rolek Skike V07-120, które zapoczątkowały modę na Skiking, nazywany też Nordic Skating. W Skike V07 Plus znajdziemy wszystko to co u poprzednika - prostotę i solidność, które gwarantują niezawodność sprzętu. Poprawiono za to komfort użytkowania.

Skike V07 Plus to idealny wybór dla wszystkich, dla których najważniejsza jest uniwersalność i poczucie bezpieczeństwa. Docenią je przede wszystkim osoby, które lubią spędzać czas na łonie natury i dla których aktywność na rolkach ma być formą zabawy, rekreacji, czy turystyki. Rolki Skike V07 Plus dostarczą wiele frajdy i zapewnią pozytywne korzyści dla ciała i zdrowia porównywalne z nartami biegowymi.

Projektanci Skike V07 Plus postawili na wszechstronność. Do jazdy na "plusach" nie potrzeba specjalistycznych butów. Można z nich korzystać w zwyczajnym obuwiu sportowym. Dzięki temu można je w każdej chwili łatwo i szybko zdjąć, żeby np. przejść trudniejszy odcinek trasy. Mogą być też wykorzystywane przez innych członków rodziny.

Nie bez znaczenia jest także bardzo przystępna cena tych rolek. Sprzedawane w naszym sklepie Skike V07 Plus to najtańsze na polskim rynku fabrycznie nowe rolki terenowe.

Ten model przeznaczony jest do jazdy wyłącznie krokami łyżwowymi.

W rolkach zastosowano pompowane koła dętkowe o wymiarach 6x1¼ cala (150 mm). W tym modelu zastosowanie znalazły cieszące się doskonałymi opiniami opony Road Star pozwalające na pompowanie ciśnieniem 7,5 bara. Należy dbać o ciśnienie w oponach i regularnie, co tydzień pompować pompką ręczną lub nożną (nie kompresorem) do maksymalnej wartości wskazanej na oponie.

Skike V07 Plus jest poprzednikiem aktualnie produkowanego modelu V7 Plus Pro. Ma dokładnie takie same koła i te same mosty nośne. Wiele części w obu modelach jest wspólnych, natomiast oferowana tutaj wersja V07 Plus jest lżejsza od swojego następcy.

Uwaga! Sprzedawane egzemplarze rolek Skike V07 Plus są fabrycznie nowe, ale przeleżały kilka lat w magazynie. Przez to można czasami znaleźć na nich ślady kurzu lub bardzo drobne, punktowe ubytki lakieru spowodowane obijaniem się o siebie podczas przesuwania z miejsca na miejsce. Kartony, w których dostarczamy rolki, mogą być podniszczone lub nieoryginalne. 

Sprzęt objęty jest trzymiesięczną gwarancją sprzedawcy.

W komplecie: dwie sztuki rolek terenowych Skike V07 Plus (prawa i lewa), instrukcja, komplet narzędzi. Sprzęt może być dostarczony w stanie, w jakim był oferowany przez producenta, czyli z niezamontowanymi kołami, które należy przykręcić do mostów nośnych we własnym zakresie przy użyciu śrub i narzędzi dostarczanych w komplecie. 

Cechy, które wyróżniają Skike V07 Plus:

  • lekka aluminiowa konstrukcja,
  • bardzo skuteczne hamulce,
  • pompowane koła o średnicy 150 mm, opony dętkowe,
  • 3-stopniowa regulacja położenia przedniego koła umożliwiająca dostosowanie rolek do wielkości buta,
  • system dopasowania do niedoskonałości nóg korygujący nawet drobne koślawości i szpotawości,
  • certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS gwarantujący, że ten model został sprawdzony i jest bezpieczny.

Więcej informacji

Dane

Waga
2,09 kg / szt.
Forma aktywności
rekreacja sportowa
Do techniki
łyżwowej
Rozstaw osi kół
47-50 cm
Średnica kół
150 mm
Szerokość kół
30 mm
Max. waga użytkownika
120 kg
Rozmiar buta
od 36 do 47 EU (230-300 mm)
Gwarancja
3 miesiące gwarancji sprzedawcy
Prześwit (minimum)
4 cm

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rolki terenowe Skike V07 Plus

Rolki terenowe wyposażone w pompowane koła 6x1¼ cala (150 mm) i skuteczny hamulec. Można z nich korzystać we własnym, sportowym obuwiu. Towar klasy A-. Rolki są fabrycznie nowe, jednak przeleżały w magazynie kilka lat, mogą mieć ślady kurzu, czy być dostarczone w nieoryginalnym kartonie. Skike V07 Plus sprzedawane w naszym sklepie to najtańsze na polskim rynku fabrycznie nowe rolki terenowe.

Napisz swoją opinię

Więcej z tej samej kategorii (5)

Okazje