Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate Pro NNN

665,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką łyżwową. Z dodatkowym paskiem stabilizującym stopę w bucie. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości obuwia o przyzwoitej sztywności, zapewniających komfort termiczny i wentylację. A to wszystko przy bardzo przystępnej cenie.

Rozmiar buta EU
Liczba
do 24 h

  Spine Skiroll Skate Pro NNN to buty do nartorolek przeznaczone do techniki łyżwowej. Powinny zadowolić większość użytkowników nartorolek. Buty są przewiewne i lekkie. Waga jednej sztuki w rozmiarze 41 EU to zaledwie 485 gram.

  Obuwie zostało zbudowane na bazie świetnie sprawdzającego się modelu Spine Skiroll Skate NNN. Model Skiroll Skate Pro wyposażony jest w  sztywną podeszwę współpracującą z wiązaniami w systemie NNN, Prolink i Turnamic. Zapiętek i cholewka z twardego, wysokiej jakości plastiku, zapewniają sztywność niezbędną podczas jazdy techniką łyżwową. Dodatkowo w modelu Pro znajdujemy pasek zapinany na śródstopiu, co dodatkowo pozwala ustabilizować stopę w bucie.

  Przewiewny materiał pokrywający większą część stopy zapewnia dobrą wentylację. W wersji Pro duża część usztywniającej tkaniny (w kolorze niebieskim) jest karbowana - bardzo duża liczba małych dziurek poprawia wentylację. Chłodzenie gwarantuje też odkryta część buta nad kostką - nie jest osłonięta żadną tkaniną.  We wnętrzu butów znajdują się dobrej jakości, wentylowane wewnętrzne wkładki.

  Buty do nartorolek Spine Skiroll Skate Pro wiązane są przy pomocy syntetycznej linki, która dokładnie opina stopę. W dobrym dopasowaniu i poprawnym zaciśnięciu pomaga pętelka umiejscowiona w środkowej części długości sznurowadeł, przy jej pomocy można łatwo i komfortowo ściągnąć sznurówki w niższej części stopy (bliżej palców). W dobrym i szybkim zaciśnięciu pomaga tzw. szybkozamykacz. To pozwala na komfortowe zaciągnięcie linek nawet w rękawiczkach. Kieszonka naszyta na wewnętrznym języku umożliwia schowanie pozostałej, luźnej części linko-sznurówki wraz z szybkozamykaczem.

  Wnętrze cholewki usztywniającej staw skokowy - opaski opinającej goleń - zostało wyłożone miękką i pochłaniającym pot wyściółką. Obwód opaski regulowany jest przy pomocy rzepa zapewniającego szeroki zakres regulacji. W zakładaniu i zdejmowaniu butów pomaga pętelka naszyta po zewnętrznej stronie buta nad piętą.

  Przeczytaj test butów do nartorolek Spine Skiroll Skate opublikowany w portalu nartorolki.pl. Choć dotyczy on podstawowej wersji tego obuwia, większość wniosków będzie wspólna. Model Pro charakteryzuje się trochę lepszą stabilnością (dzięki pasowi opinającemu śródstopie) i lepszą wentylacją.

  Cena za jedną parę butów.

  Dobierz rozmiar

  Jak znaleźć właściwy rozmiar? 

  Buty do techniki łyżwowej powinny być w miarę dokładnie dopasowane do stopy bez zbędnego zapasu na długość, a zwłaszcza szerokość. Idealnie, jeśli po założeniu buta przed palcami pozostaje jeszcze kilka mm zapasu, tak aby przy pełnym zakresie ruchu palec nie dotykał buta.

  Aby się upewnić odnośnie rozmiaru, zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,3 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,3 do 0,5 cm).

   
  rozmiar EUMS
  3824,58,2
  3925,08,5
  4026,08,5
  4126,58,5
  4227,28,7
  4328,09,0
  4428,59,0
  4529,09,3
  4630,09,3
  4730,59,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości

  LiteraOpis
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Dane

  Waga
  385 g / 41 EU
  Forma aktywności
  trening sportowy
  Do techniki
  łyżwowej
  System wiązań
  NNN
  Ocieplone wnętrze
  nie
  Poszycie buta
  przewiewne

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate Pro NNN

  Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką łyżwową. Z dodatkowym paskiem stabilizującym stopę w bucie. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości obuwia o przyzwoitej sztywności, zapewniających komfort termiczny i wentylację. A to wszystko przy bardzo przystępnej cenie.

  Napisz swoją opinię

  Inni wraz z tym produktem kupili także

  Więcej z tej samej kategorii (12)

  Okazje