Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Wytrzymały błotnik marki Vexa o dopracowanym kształcie do kół o średnicy do 100 mm i szerokości do 27 mm stosowany zazwyczaj w nartorolkach do techniki łyżwowej.
Błotniki montowane są w fabrycznie nartorolkach Vexa 63FW Flex Composite Skate do techniki łyżwowej, nadają się także do stosowane niemal we wszystkich nartorolkach dostępnych na rynku.
Błotnik należy montować przy użyciu dwóch małych wkrętów lub nitów. Dwa punkty zaczepienia sprawiają, że błotnik utrzymuje się w ustalonej pozycji względem mostu (nie przekręca się) podczas eksploatacji.
Wymiary podstawy błotnika, rozstaw otworów itp. znajdują się na jednym ze zdjęć (na obrazku).
Cena za jedną sztukę.
Przewiewne buty do nartorolek przeznaczone do biegania techniką łyżwową, które dzięki wykorzystaniu technologii Injected Carbon zapewniają przyzwoitą sztywność przy rozsądnej cenie.
Laski kleju termotopliwego do przyklejania uchwytów i końcówek do trzonków kijów.
Łożysko kulkowe do kół nartorolek i rolek uszczelniane obustronnie osłoną z tworzyw sztucznych.
Błotnik do kół o średnicy do 80 mm, doskonały do nartorolek do techniki klasycznej.
Sportowe wiązania narciarskie w systemie NNN do techniki klasycznej przeznaczone do bezpośredniego montażu na nartorolkach z pominięciem płyt NIS.
Gumowe, uzbrojone, obracające się w jedną stronę koło do techniki klasycznej marki Vexa.
Osiotuleja firmy Vexa do kół nartorolek wyposażonych w łożyska 608.
Mocne i wytrzymałe nartorolki treningowe do techniki klasycznej na aluminiowych mostach nośnych. Dla osób poszukujących markowego i solidnego sprzętu w rozsądnej cenie.