Zapraszamy na Weekendowy Kurs Nartorolkowy - 19-20 sierpnia 2023 roku

Zapraszamy na Weekendowy Kurs Nartorolkowy - 19-20 sierpnia 2023 roku

W trzeci weekend sierpnia organizujemy dwudniowe, skondensowane szkolenie na nartorolkach we Wrocławiu. Ekspresowy kurs z 10 godzinami ćwiczeń przeznaczony jest dla początkujących, jak też wszystkich, którzy chcieliby przeszkolić się od podstaw.

Zapraszamy na kurs jazdy na nartorolkach w weekend 19-20 sierpnia 2023 roku we Wrocławiu. Nasze szkolenie będzie odbywać się przy Stadionie Miejskim (Tarczyński Arena). Miejsce to sprzyja ćwiczeniom techniki na nartorolkach, jest także doskonale skomunikowane, można tam łatwo dotrzeć na rowerze, komunikacją miejską, pociągiem, czy samochodem.

Szczegółowe informacje o szkoleniu na nartorolkach znajdziesz w jego ofercie: Wrocław - 19-20 sierpnia 2023 - weekendowy kurs jazdy na nartorolkach.

Ekspresowa nauka jazdy na nartorolkach zaplanowana została dla osób początkujących i wszystkich, którzy potrzebują szkolenia od podstaw. Aż 10 godzin zajęć pozwoli przećwiczyć nie tylko samą jazdę, ale także podbieganie, zjeżdżanie i hamowanie. Uczestnicy poznają także zasady i zaznajomią się z poprawnym przenoszeniem ciężaru i krokiem jednopodporowym, jak też właściwym ułożeniem ciała.

Kurs prowadzony jest techniką łyżwową na nartorolkach sportowych. Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu tym, którzy go nie posiadają. Zapraszamy.