Organizujemy Weekendowy Kurs Nartorolkowy - 16-17 września 2023 roku we Wrocławiu

Organizujemy Weekendowy Kurs Nartorolkowy - 16-17 września 2023 roku we Wrocławiu

Zapraszamy na ekspresowe, skondensowane do dwóch dni, szkolenie z jazdy na nartorolkach. Kurs odbędzie się w trzeci weekend września we Wrocławiu. Organizowany jest z myślą o wszystkich, którzy są na początku swojej przygody z nartorolkami, ale nie tylko.

To już drugi ekspresowy kurs nartorolkowy, który organizujemy tego lata. Weekendowe szkolenie zaplanowane na weekend 16-17 września ma na celu możliwie gładko i przyjemnie wprowadzić uczestników w zasady jazdy na nartorolkach. W programie zawarto łącznie 10 godzin zajęć fizycznych, podczas których oprócz nauki techniki znajdą się też różne ćwiczenia bez nartorolek ułatwiające przyswojenie umiejętności.

W ciągu dwóch dni zajęć na nartorolkach kursanci będą poznawać zarówno technikę samej jazdy, jak też podbiegania i zjeżdżania z niewielkich wzniesień, hamowania, zmiany kierunku jazdy. Dowiedzą się jak poprawnie układać ciało, balansować na jednej nartorolce, pracować mięśniami górnych i dolnych partii ciała.

Do udziału zapraszamy wszystkich początkujących, jak też osoby, które mają już pewne doświadczenia, ale czują, że warto przećwiczyć wszystko od początku pod okiem instruktora. Aby możliwie ułatwić naukę jazdy na nartorolkach i przyspieszyć postępy uczestnicy zajęć będą ćwiczyć na nartorolkach sportowych w wersji treningowej do techniki łyżwowej o umiarkowanej prędkości kół. Umożliwiamy wypożyczenie odpowiedniego sprzętu na czas zajęć.

Vexa partnerem technicznym szkoły sklepu nartorolkowy.pl

Partnerem technicznym Nartorolkowej Szkoły Sklepu Nartorolkowy.pl jest marka Vexa.

Kurs nartorolkowy jest doskonałym wprowadzeniem dla osób, które planują w przyszłości jazdę na nartorolkach sportowych techniką łyżwową lub klasyczną, jak też na rolkach terenowych. Nauka techniki zaprocentuje także przy bieganiu na nartach nadchodzącej zimy.

Zapisy i szczegółowe informacje o nauce jazdy na nartorolkach znajdziesz na stronie kurs nartorolkowy - 16/17 września. Zapraszamy.