Vexa Tip Protector - ochroni oprawki końcówek kijów

Vexa Tip Protector - ochroni oprawki końcówek kijów

Metalowe ochraniacze Vexa Tip Protector to nowość, którą wprowadzamy do sprzedaży pierwsi w Polsce. Ich zadaniem jest ochrona oprawek zębów widiowych przed ścieraniem się podczas jazdy w terenie na naturalnej nawierzchni. Produkt ucieszy wszystkich miłośników rolek i nartorolek terenowych poruszających się poza asfaltem.

Naturalna nawierzchnia, ziemia, czy żwir, są na tyle "agresywne", że ścierają tworzywo sztuczne, z którego wykonana jest oprawka grotu. Oprawka się skraca, a po jakimś czasie metalowy ząb - najczęściej jeszcze w bardzo dobrej kondycji - wyłamuje się lub wypada z oprawki. To zjawisko znacznie skraca żywotność końcówki.

Vexa Tip Protector to panaceum na ten problem. Pozwala znacznie przedłużyć funkcjonowanie końcówek. Ochraniacze zostały wykonane z wysokiej jakości stali sprężynowej, dzięki czemu po założeniu na końcówki kijów trzymają się pewnie. Zachowują też swój kształt po wielokrotnym ściągnięciu i założeniu. Można więc stosować je z kolejnymi kompletami końcówek kijów, gdy zajdzie potrzeba ich wymiany np. z powodu wyłamania, czy stępienia zęba. Produkt jest lekki, sztuka waży zaledwie 5 gram.

Sprawdź Ochraniacze końcówek Vexa Tip Protector.