Sklep nartorolkowy.pl sponsorem rozwoju biegów na nartorolkach w Polsce

Sklep nartorolkowy.pl sponsorem rozwoju biegów na nartorolkach w Polsce

Dzięki zakupom dokonywanym w sklepie nartorolkowy.pl możemy wspierać rozwój biegów na nartorolkach w Polsce. Od lat finansujemy działalność portalu nartorolki.pl, co roku współorganizujemy też zawody na nartorolkach (w poprzednich pięciu latach cykl Vexa Skiroll Tour, w 2022 roku Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach). Tam gdzie nie jesteśmy zaangażowani w organizację, staramy się wspierać imprezy dla nartorolkarzy jako sponsor.

Choć sezon startowy w tym roku jeszcze nie rozpoczął się na dobre, wsparliśmy już nagrodami zawody na nartorolkach, które odbyły się 20 maja na Torze Kielce w Miedzianej Górze, zorganizowane dla dzieci trenujących w lokalnych klubach. Jesteśmy też jednym ze sponsorów Rolkowiska - otwartych zawodów dla biegających na nartorolkach, które zaplanowano na 11 czerwca w Warszawie - Wesołej. Zwycięzcy Rolkowiska w różnych konkurencjach i kategoriach już drugi rok z rzędu otrzymają vouchery na zakupie w naszym sklepie.

Klienci, którzy dokonują zakupów w naszym sklepie, mogą być pewni, że przyczyniają się tym pośrednio do rozwoju naszej dyscypliny. Dziękujemy za to!