Jesteśmy po dostawie butów do nartorolek marki Spine

Jesteśmy po dostawie butów do nartorolek marki Spine

W naszym sklepie dostępne są trzy modele nartorolkowych butów marki Spine:

  • Spine Skiroll Classic - buty do techniki klasycznej przeznaczone dla osób, które cenią sobie przede wszystkim bardzo dobrą wentylację, nawet kosztem stabilności, buty te zazwyczaj wybierane są przez bardziej zaawansowanych biegaczy. Obecnie dysponujemy butami w systemie NNN w rozmiarach od 37 EU do 47 EU oraz niektórymi rozmiarami butów w systemie SNS Profil.
  • Spine Skiroll Combi - stabilne buty nartorolkowe do techniki klasycznej - wybierane zazwyczaj przez te osoby, którym zależy na dobrej stabilności podczas biegu techniką klasyczną - lekkie usztywnienie w kostce kompensuje siły działające na staw skokowy wynikacjące w większej chybotliwości nartorolek w porównaniu do nart. W chwili dostawy dysponujemy butami w systemie NNN o rozmiarach od 37 EU do 47 EU, a także niektórymi rozmiarami butów z podeszwą w systemie SNS Profil.
  • Spine Skiroll Skate - najlepsze na polskim rynku buty w cenie do 700 zł zaprojektowane do biegania techniką łyżwową na nartorolkach - charakteryzujące się przyzwoitą sztywnością i oczywiście przewiewne. Dysponujemy butami w systemie NNN w rozmiarach od 38 EU do 47 EU.

Sklep nartorolkowy.pl jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem na Polskę produktów marki Spine.