Zestawy do klasyka i łyżwy dostępne w naszym sklepie

Zestawy do klasyka i łyżwy dostępne w naszym sklepie

Zestawy nartorolkowe to nowość w ofercie naszego sklepu. Na wiosnę 2020 roku zaoferowaliśmy komplet do techniki klasycznej - zestaw na bazie nartorolek Vexa 70A Fervor Classic, butów Spine Loss i kijów Skigo Touring. Popularność tego pakietu zmobilizowała nas do utworzenia podobnego, ale do techniki łyżwowej. W efekcie powstał komplet a bazie nartorolek Vexa 60A Energy z butami Spine Polaris i kijami Rex Vega

Oferowany zestaw do techniki łyżwowej proponowany jest przede wszystkim osobom początkującym, które chcą spróbować jazdy na nartorolkach, a ponieważ nie mają jeszcze pewności, czy sport im się spodoba, zależy im na nabyciu markowych produktów za możliwie przystępną cenę. Pakiet nadaje się także dla wszystkich, którzy jazdę na nartorolkach traktują jako formę zabawy i rekreacji sportowej uprawianej nie częściej niż 3 godziny w tygodniu.

Uczulamy jednak, że w naszym sklepie znajduje się cała gama produktów o wyższej jakości, bardziej trwałych, czy dopracowanych, a także pozwalającej na poczucie wyższej stabilności. Dlatego przed zakupem namawiamy do rozważenia różnych opcji i konfiguracji sprzętowych, najlepiej po kontakcie z obsługą naszego sklepu.