Okulary Bliz Vision Nano Optics Nordic Light (czarne)

Indeks: 52101-14N

499,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Wysoce zaawansowany technologicznie model okularów sportowych o dużej możliwości konfigurowania. Model bardzo lekki i elastyczny. Okulary wyposażono w dużą, cylindryczną szybkę zapewniającą wyjątkową przejrzystość optyczną i szerokie pole widzenia. Demontowalny wspornik Jawbone pozwala dostosować okulary do różnych sportów. Technologia Nano Optics Nordic Light™ znacznie poprawia kontrast w ...

Możesz też potrzebować

Akcesoria

Wkładka korekcyjna do okularów Bliz Vision
Wkładka korekcyjna do okularów Bliz Vision
99,00 zł 69,30 zł
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  Vision Nano Optics Nordic Light to model, który najlepiej pasuje do twarzy średnich i większych, dlatego szczególnie chętnie wybierany jest przez mężczyzn. Model o wyjątkowych możliwościach dopasowania do osobistych preferencji. Funkcjonalność i wygoda w tych okularach są na najwyższym, światowym poziomie. 

  Okulary Bliz Vision Nano Optics Nordic Light są wyposażone w szybki Nordic Light™. To zaawansowana technologicznie soczewka, która znacznie poprawia kontrast i wyostrza określone kolory, zapewniając wyraźne i ostre widzenie w warunkach słabej widoczności, takich jak płaskie światło. Optyka odfiltrowuje rozmyte kolory między niebieskim i zielonym oraz zieloną i czerwoną długością fali. Te części spektrum kolorów są redukowane, co zapewnia znacznie ostrzejszy obraz z lepszym kontrastem nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, które często można spotkać przy złej pogodzie, zwłaszcza na jesieni, czy w zimie. W szybkach zastosowano zintegrowane zabezpieczenie przeciwko parowaniu, co dodatkowo poprawia system wentylacji. Szybka zapewnia też minimalne zniekształcenia, co zapewnia wyraźne widzenie w każdym kierunku. Szybki mają kolor "begonia with blue" z filtrem przeciwsłonecznym kategorii 2 przepuszczającym 22% światła.

  Bliz Vision wykonano z Grilamidu TR90, zaawansowanego technologicznie materiału, który jest wyjątkowo lekki i bardzo elastyczny. Ten budulec sprawdza się doskonale zarówno na mrozie, jak również w upale. Okulary Bliz Vision ważą tylko 38 gramów.

  Model Vision można łatwo dopasować do własnych potrze. Aby uzyskać maksymalne pole widzenia podczas łagodnej aktywności można zdemontować "szczękę" Jawbone zamocowaną pod szybką. Wspornik Jawbone warto zainstalować na jazdę na rowerze górskim po wybojach, czy nartorolkach terenowych, czyli wszędzie tam, gdzie należy uzyskać lepszą stabilność konstrukcji okularów i ochronę szybki. W zestawie producent załącza dwa wsporniki, w szarym i czarnym kolorze.

  Wygląd okularów jest starannie zaprojektowany, aby pasował do różnych typów twarzy. Zauszniki mają druciany rdzeń i łatwo można je kształtować oraz regulować w celu optymalnego dopasowania. Nosek jest także regulowany. Szybki można zdejmować i zastępować odpowiednikami o innych funkcjach, np. z innymi filtrami.

  W okularach Bliz Vision możliwe jest zastosowanie adaptera optycznego, specjalnej wkładki, w którą optyk wprawi soczewki korekcyjne. Adapter należy nabyć osobno, także wprawienie soczewek należy zorganizować we własnym zakresie. Możliwe jest to np. w popularnych sieciach z okularami, np. Vision Express.

  W zestawie wraz z okularami dostarczany jest drugi wspornik Jawbone, sztywne etui oraz elastyczny woreczek z mikrofibry, którym można też czyścić szybki.

  52101-14N

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Okulary Bliz Vision Nano Optics Nordic Light (czarne)

  Wysoce zaawansowany technologicznie model okularów sportowych o dużej możliwości konfigurowania. Model bardzo lekki i elastyczny. Okulary wyposażono w dużą, cylindryczną szybkę zapewniającą wyjątkową przejrzystość optyczną i szerokie pole widzenia. Demontowalny wspornik Jawbone pozwala dostosować okulary do różnych sportów. Technologia Nano Optics Nordic Light™ znacznie poprawia kontrast w warunkach słabej widoczności (płaskiego światła), które szczególnie dotkliwe jest na jesieni, czy w zimie. Okulary pozwalają na zastosowanie adaptera optycznego z soczewkami korekcyjnymi. 

  Napisz swoją opinię

  Więcej z tej samej kategorii (12)

  Okazje