

Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Nartorolki do techniki klasycznej na kompozytowych mostach wzmacnianych włóknem szklanym przeznaczone dla osób poszukujących sprzętu o najwyższej jakości i trwałości.
![]() |
Montaż wiązań na rozmiar buta [EU] |
|
![]() |
Wiązania Rottefella NNN Rollerski Classic |
|
![]() |
Wiązania Salomon Prolink Pro Classic |
|
![]() |
Wiązania Salomon SNS Propulse Carbon RC |
![]() |
Pokrowiec Swenor na 1-2 pary nartorolek |
|
![]() |
|
Nartorolki Swenor Fibreglass to najwyższy model tego producenta przeznaczony do biegania techniką klasyczną. Model od lat wykorzystywany jest do treningów przez zawodników ze ścisłej czołówki światowej w biegach narciarskich i biathlonie. Swenor jest oficjalnym dostawcą sprzętu m.in. dla reprezentacji Norwegii. Na Swenor Fibreglass trenują takie gwiazdy jak Marit Bjørgen, Petter Northug, Martin Johnsrud Sundby. Przez wiele lat towarzyszyły w treningach Justynie Kowalczyk, w czasach gdy osiągała największe sukcesy sportowe.
Mosty nośne Swenor Fibreglass zapewniają rozstaw kół 730 mm. Mosty zostały wykonane z wyjątkowego kompozytu. Zbudowane zostały tzw. metodą kanapkową, w której jedna na drugiej ułożono cienkie warstwy lekkiego drewna i włókna szklanego. Dzięki temu pracują niemal identycznie jak narty biegowe. Zapewniają nie tylko odczucia zbliżone do biegu po śniegu, ale uginające się mosty są doskonałym amortyzatorem wszelkich drgań pochodzących z podłoża. Kompozytowe mosty Swenor Fibreglass nie tylko pochłaniają wstrząsy i wibracje chroniąc stawy użytkownika, ale także ułatwiają kołom pokonywanie przeszkód - unosząc się, gdy koło przejeżdża po kamykach, gałązkach, czy nierównościach terenu.
W nartorolkach Fibreglass zamontowano koła o średnicy 70 mm i szerokości 45 mm. Takie wymiary zapewniają dużą stabilność sprzętu. Na tylnych osiach w kołach osadzone są łożyska jednokierunkowe pozwalające na obrót tylko do przodu. Zapobiegają one cofnięciu nartorolki w trakcie odbicia przy kroku klasycznym. Konstrukcja nartorolek umożliwia łatwą i samodzielną zamianę kół i montaż jednokierunkowych na przednich, zamiast na tylnych osiach.
Sprzedawany model posiada szatę graficzną dostępną w sprzedaży od 2018 roku oraz nowe, precyzyjnie wykonane, toczone na obrabiarkach CNC, aluminiowe widelce utrzymujące koła.
Nartorolki oferowane są z kołami o czterech różnych prędkościach:
Wraz z nartorolkami dostarczane są błotniki do samodzielnego montażu.
Nartorolki przeznaczone są dla użytkowników o wadze do 110 kg.
Uwaga! Wiązania montujemy tylko w wypadku płatności za towar z góry przelewem, szybkim przelewem (internetowym), kartą bankową, czy BLIK-iem. Przy wyborze płatności za pobraniem, czyli u kuriera podczas dostarczenia paczki, towar wysyłamy bez montażu, wiązania i nartorolki osobno.
Wiązania montujemy tylko na wyraźne życzenie. W bloku "możesz potrzebować" wybierz wiązania, które mają być zamontowane oraz usługę montażu - w wypadku zakupu wiązań i nartorolek w naszym sklepie usługa jest gratisowa. Koniecznie podaj też rozmiar buta użytkownika - wybierz odpowiedni rozmiar z roletki.
Para ostrych końcówek widiowych marki Vexa do stosowania w kijach narciarskich na twardych nawierzchniach jak asfalt. Dostępne w różnych rozmiarach.
Gumowe, uzbrojone tylne koło norweskiego producenta Swenor do nartorolek do techniki klasycznej.
Uniwersalny hamulec Ski Skett Stop & Go do nartorolek różnych producentów. Można stosować z nartorolkami do techniki klasycznej i łyżwowej, z kołami twardymi i pompowanymi, o średnicy od 5 do 15 cm.
Gumowe, uzbrojone przednie koło norweskiego producenta Swenor do nartorolek do techniki klasycznej.
Para uchwytów do kijów KV+ z okładziną z korka syntetycznego i zatrzaskiem umożliwiającym szybkie wpięcie pasko-rękawiczki w systemie KV+ Clip.
Wiązania Salomona do techniki klasycznej współpracujące z podeszwami butów kompatybilnych z systemami: NNN, Prolink i Turnamic. Zaprojektowane dla zaawansowanych biegaczy.
Zestaw końcówek widiowych szwedzkiej firmy Skigo, w systemie mocowania umożliwiającym szybki montaż w kijach marki Skigo, a po zastosowaniu adaptera, także innych marek.