Pasja

Twórcami sklepu nartorolkowy.pl są pasjonaci nartorolek, rolek terenowych i narciarstwa biegowego. Pokochaliśmy te dyscypliny sportu tak bardzo, że stały się naszym sposobem na życie. Każdą wolną chwilę, której nie poświęcamy na pracę lub trening, wykorzystujemy na pozyskiwanie wiedzy o tych wyjątkowych sportowych aktywnościach.

Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie sklepu nartorolkowy.pl to aktywni sportowcy, trenujący i startujący w zawodach na nartorolkach oraz biegach narciarskich. Często możecie spotkać nas na narciarskich trasach biegowych lub rywalizować z nami na zawodach dla amatorów nartorolek i biegówek.

Misja

W 2013 roku, gdy otwieraliśmy sklep nartorolkowy.pl, kierowaliśmy się misją rozwoju sportów nartorolkowych w Polsce. Powstanie naszego sklepu sprawiło, że dostęp do specjalistycznego sprzętu sportowego - nartorolek - stał się powszechny, łatwy i szybki. Obserwowaliśmy wyraźny wzrost liczby osób rozpoczynających przygodę z nartorolkami nie tylko w celach treningu specjalistycznego, ale także rekreacji sportowej, czy utrzymania dobrej formy fizycznej. Nartorolkowy.pl to jeden z niewielu polskich mecenasów współzawodnictwa na nartorolkach w naszym kraju. Sponsorujemy większość liczących się zawodów w powszechnych biegach na nartorolkach, od samego początku współtworzymy najbardziej prestiżowy cykl zawodów Vexa Skiroll Tour. 

Specjalizacja

Nartorolkowy.pl ściśle specjalizuje się w sprzedaży sprzętu i odzieży do sportów z grupy Nordic, a w szczególności do biegania na nartorolkach i rolkach terenowych. Dzięki naszej specjalizacji możemy poszczycić się wyjątkową wiedzą i starannie dobranym asortymentem.

Asortyment

Każdy Klient naszego sklepu to osoba o specyficznych potrzebach. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Polsce dysponując tak dużym wyborem towarów, możemy dobrać i zaproponować sprzęt spełniający indywidualne oczekiwania odbiorców i dopasowany do ich umiejętności oraz warunków fizycznych. Na półkach nartorolkowy.pl zgromadziliśmy nartorolki niemal wszystkich wiodących światowych marek.

W sklepie nartorolkowy.pl znajdziecie produkty, które sami mamy lub chcielibyśmy mieć.

Kanały dystrybucji

Nartorolkowy.pl to zarówno sklep internetowy, jak też stacjonarny salon sprzedaży, dzięki temu nasz sklep to jedyny podmiot w Polsce, który można porównać do specjalistycznych sklepów sportowych z dziedziny nartorolek z krajów skandynawskich. Zapraszamy do naszej placówki handlowej we Wrocławiu, gdzie można nie tylko uzyskać wszelkie porady i wskazówki, ale także dotknąć, czy przymierzyć naszych towarów. Wszystkich, którzy nie mogą odwiedzić naszego nartorolkowego butiku, zapraszamy do internetowej wersji sklepu.

Standardy

Mamy ambicję, aby nartorolkowy.pl był synonimem sklepu sprzedającego asortyment niezbędny do biegania na nartorolkach i całorocznego treningu narciarza biegowego. Dlatego poprzeczka, którą sobie postawiliśmy, jest bardzo wysoka. I wciąż ją podnosimy.

Gwarancje

Jesteśmy pewni jakości naszych towarów. Czym byłaby też nasza praca bez końcowego zadowolenia każdego Klienta? Dlatego udzielamy “gwarancji” naszego poważnego i odpowiedzialnego podejścia.