Montaż wiązań i osprzętu

W wypadku jednoczesnego zakupienia w naszym sklepie nartorolek i wiązań, montaż wiązań odbywa się bezpłatnie. Na identycznych zasadach montujemy akcesoria, w tym błotniki, czy hamulce. Prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi instalacji wiązań i osprzętu.

nartorolkowy-montaz-wiazan.jpg

Montujemy na życzenie

Wiązania i osprzęt montowane są na zakupionych nartorolkach wyłącznie na życzenie Klienta. W wypadku jednoczesnego zakupu nartorolek i wiązań oraz usługi montaż wiązań, traktujemy to jako zlecenie montażu. Podobnie odbywa się to w wypadku błotników, hamulców lub innych elementów wyposażenia. Jeżeli nie otrzymamy zlecenia (przez zakup usługi za pośrednictwem koszyka), wówczas domyślnie traktujemy, że zakupione towary mają być przesłane osobno, bez montażu.

Podaj rozmiar buta

W wypadku jeśli zakupione wiązania mają być zamontowane, należy podać rozmiar buta, gdyż tylko w takim wypadku możemy zamontować poprawnie wiązania na nartorolkach. Dotyczy to wszystkich typów i marek wiązań. Informacje o rozmiarze buta użytkownika mogą być podane za pośrednictwem zakupu usługi montażu wiązań.

Dłuższy czas realizacji

Montaż wiązań i osprzętu może wydłużyć czas, jaki mija od zamówienia do wysłania produktu. Najczęściej jeśli zamówienie jest złożone rano, jeszcze tego samego dnia montujemy wiązania, czy akcesoria i wysyłamy towar. Jednak w wypadku kumulacji zamówień, możemy potrzebować na montaż dodatkowego jednego dnia roboczego.

Wyłącznie przy przedpłacie

Montaż wiązań, hamulców, czy błotników to ingerencja fizyczna w zakupiony sprzęt. Wymaga rozpieczętowania fabrycznych opakowań towarów, a często także nawiercenia otworów w mostach nartorolek. Dlatego osprzęt instalujemy wyłącznie w wypadku zapłaty za towar z góry (przelew internetowy, karta lub przelew bankowy). Przy opcji płatności przy dostarczeniu towaru (za pobraniem) zamówione produkty wysyłamy bez montażu.

Uznajemy reklamacje, ale nie odstąpienia

Przy montażu wiązań, czy innego osprzętu na nartorolkach, należy uznać, że komplet (nartorolki, wiązania, błotniki, hamulce itp.), który powstaje w efekcie tej operacji, jest towarem tworzonym na zamówienie Klienta. Po zamontowaniu osprzętu Klient traci możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu tego towaru (szczegóły w Zasadach sklepu). Nadal uznawana jest gwarancja producenta i honorowane są ewentualne reklamacje.