Buty Rossignol X-8 Classic

Indeks: RICW240

599,00 zł
399,00 zł Oszczędź 200,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Buty klasy sportowej do biegania na nartach techniką klasyczną, dobry wybór dla osób uprawiających biegi narciarskie w celu utrzymania dobrej formy i sylwetki oraz dla wszystkich o zacięciu sportowym i planujących starty w zawodach narciarskich.

Rozmiar buta EU
Liczba
do 24 h

  • -200,00 zł
  • Nowy

Rossignol X-8 Classic to buty przeznaczone dla amatorów narciarstwa biegowego. Ich konstrukcja lekko nawiązuje do wyczynowych modeli. Dlatego są one dobrym wyborem dla narciarzy oczekujących od butów wydajności przy zachowaniu cech butów rekreacyjno-turystycznych, czyli choćby lepszego ocieplenia, łatwości zakładania, czy ściągania, a także przystępnej ceny.

Model X-8 precyzyjnie otacza stopę narciarza dając dobre wsparcie. Odporność na skręcanie zapewnia kontrolę na każdym etapie ruchu użytkownika. Elastyczność podeszwy wspomaga naturalny ruch stopy, co umożliwia stosowanie doskonałej techniki biegu i pozwala na pełne wykorzystanie energii.

Buty wyposażono w szybki system sznurowania, dzięki "szybkozamykaczom" można precyzyjnie dopasować obuwie do stopy nawet w rękawiczkach.

Buty w całości są pokryte nieprzemakalną warstwą, a język i sznurowanie osłonięte jest w całości - aż nad kostkę - dodatkową osłoną z PCV. Asymetryczny zamek błyskawiczny dodaje wygody przy wkładaniu i ściąganiu. Poliestrowa wkładka wewnętrzna zapewnia regulację termiczną.

Buty Rossigol X-8 Classic zostały wzmocnione w okolicach pięty specjalną wkładką wykonaną w technologii 3D z tworzywa sztucznego w celu kontroli nacisku i zwiększenia trwałości butów.

Podeszwa Rottefella R3 zaczerpnięta z najwyższych modeli butów do narciarstwa biegowego wykorzystywanych wcześniej w obuwiu startowym, stosowanym także podczas Pucharu Świata gwarantuje dobrą stabilność oraz wydajność. Zapewnia precyzyjne przekazanie siły podczas odbicia oraz doskonały styk buta z wiązaniem.

Buty współpracują z wiązaniami narciarskimi w systemach: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.

Model na sezon 2014/15. Buty są nowe, oryginalnie zapakowane w pudełkach, przez kilka lat przeleżały w magazynie Rossignola we Francji.

Cena za jedną parę butów.

Dobierz rozmiar

rozmiar EUMS
4025,7 cm8,7 cm
4126,0 cm8,7 cm
4227,0 cm9,0 cm

Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

Opis poszczególnych długości

LiteraOpis
Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi
Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu
RICW240

Dane

Waga
495 g / 42 EU
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Osłona sznurówek
tak
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Rossignol X-8 Classic

Buty klasy sportowej do biegania na nartach techniką klasyczną, dobry wybór dla osób uprawiających biegi narciarskie w celu utrzymania dobrej formy i sylwetki oraz dla wszystkich o zacięciu sportowym i planujących starty w zawodach narciarskich.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)

Okazje