Letnie buty Alpina RSK Summer NNN

Indeks: 50331K

699,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Przewiewne buty nartorolkowe do biegania techniką łyżwową dla osób oczekujących wysokiej jakości gwarantowanej przez markowego producenta w przystępnej cenie.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  Buty Alpina RSK Summer zostały zaprojektowane specjalnie do jazdy na nartorolkach techniką łyżwową. Ich zewnętrzne poszycie utkane z wytrzymałych tworzyw sztucznych zapewnia z jednej strony oddychalność i przewiewność, z drugiej nie chłonie wody i pomaga w utrzymaniu sztywności konstrukcji. Model powinien zadowolić wszystkich, którzy oczekują od butów dobrej wentylacji, jak też przyzwoitej stabilności.

  Buty zostały zbudowane na bazie podeszwy R3 norweskiej firmy Rottefella, przed laty podeszwy te służyły do konstrukcji najwyższej klasy wyczynowych butów do biegów narciarskich i nartorolkowych. Podeszwy współpracują z wiązaniami w systemach NNN, Prolink i Turnamic.

  Wysoka i odlana ze sztywnego plastiku cholewka zapinana nad kostką przy pomocy paska z rzepem wpływa na zwiększoną sztywność, a przez to ułatwia stabilną jazdę na nartorolkach do techniki łyżwowej. 

  W modelu Alpina RSK Summer znajdujemy zaimplementowaną technologię Heel Counter, która usztywnia tę część obuwia, zwiększając jego wytrzymałość także na siły skręcające, zapobiega też przesuwaniu pięty wewnątrz.

  We wnętrzu zastosowano wygodną, anatomicznie wyprofilowaną wkładkę, która wpływa m.in. na komfort użytkowania obuwia.

  Cena za jedną parę butów.

  Dobierz rozmiar

   
  rozmiar EUMMSMS
  4428329,0 cm9,5 cm
  4529029,5 cm9,5 cm

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości

  LiteraOpis
  MMSrekomendowana przez producenta długość stopy w milimetrach, na którą powinien pasować but w danym rozmiarze
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]
  50331K

  Dane

  Forma aktywności
  trening sportowy
  Do techniki
  łyżwowej
  System wiązań
  NNN
  Poszycie buta
  przewiewne

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Letnie buty Alpina RSK Summer NNN

  Przewiewne buty nartorolkowe do biegania techniką łyżwową dla osób oczekujących wysokiej jakości gwarantowanej przez markowego producenta w przystępnej cenie.

  Napisz swoją opinię

  Inni wraz z tym produktem kupili także

  Więcej z tej samej kategorii (12)

  Okazje