Letnie buty Spine Skiroll Classic SNS

395,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Przewiewne buty w systemie wiązań SNS Profil do biegania techniką klasyczną na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujacych dobrej jakości obuwia, zapewniającego komfort termiczny i dobrą wentylację przy bardzo przystępnej cenie.

Kolor
Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  Spine Skiroll Classic SNS to buty, które zapewniają znakomity komfort termiczny podczas biegania na nartorolkach do techniki klasycznej. Są przewiewne i lekkie, a ich niski profil pozwala na świetne chłodzenie nóg podczas jazdy. Waga jednej sztuki w rozmiarze 42 EU to zaledwie 380 gram.

  Buty zostały zbudowane na bazie elastycznej, odpowiedniej dla króków klasycznych podeszwy, współpracującej z wiązaniami w systemie SNS Profil. Sztywny zapiętek i dobra odporność podeszwy na skręcanie zapewniają całkiem dobrą stabilność jak na buty o tak niskim profilu i w porównaniu z obuwiem konkurencji.

  Przewiewny materiał pokrywający większą część stopy zapewnia dobrą wentylację. Chłodzenie gwarantuje też odkryta kostka. We wnętrzu butów znajdują się dobrej jakości, wentylowane wewnętrzne wkładki.

  Buty wiązane są przy pomocy syntetycznej linki, która dokładnie opina stopę. W dobrym dopasowaniu i poprawnym zaciśnięciu pomaga pętelka umiejscowiona w środkowej części długości sznurowadeł, przy jej pomocy można łatwo i komfortowo ściągnąć sznurówki w niższej części stopy (bliżej palców). W dobrym i szybkim zaciśnięciu pomaga tzw. szybkozamykacz. To pozwala na komfortowe zaciągnięcie linek nawet w rękawiczkach. Kieszonka naszyta na wewnętrzmym języku umożliwia schowanie pozostałej, luźnej części linko-sznurówki wraz z szybkozamykaczem.

  W zakładaniu i zdejmowaniu butów pomaga pętelka naszyta po zewnętrznej stronie buta nad piętą.

  Przeczytaj test butów Spine Skiroll Classic w specjalistycznym portalu nartorolki.pl.

  Buty występują w dwóch wersjach kolorystycznych (szczegóły widoczne na zdjęciach):

  • niebiesko-zielone
  • czerwono-czarne

  Cena za jedną parę butów.

  Dobierz rozmiar

  Jak wybrać odpowiedni rozmiar buta?

  W butach do techniki klasycznej zalecany jest zapas długości od 0,5 do 1,0 cm (im większy rozmiar, tym więcej). Zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 1 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki większej od stopy o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,5 do 1,0 cm).

   
  rozmiar EUMMSMS
  3824025,08,2
  3924524,58,5
  4025026,08,5
  4125526,58,5
  4226027,28,7
  4327028,09,0
  4427528,59,0
  4528029,09,3
  4628530,09,3

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości

  LiteraOpis
  MMSrekomendowana przez producenta długość stopy w milimetrach, na którą powinien pasować but w danym rozmiarze
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Dane

  Waga
  380 g / 42 EU
  Do techniki
  klasycznej
  System wiązań
  SNS Profil
  Poszycie buta
  przewiewne

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Letnie buty Spine Skiroll Classic SNS

  Przewiewne buty w systemie wiązań SNS Profil do biegania techniką klasyczną na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujacych dobrej jakości obuwia, zapewniającego komfort termiczny i dobrą wentylację przy bardzo przystępnej cenie.

  Napisz swoją opinię

  Inni wraz z tym produktem kupili także

  Więcej z tej samej kategorii (12)

  Okazje