Buty Rossignol X-6 Classic

599,00 zł
399,00 zł Oszczędź 200,00 zł
Cena brutto

Buty do techniki klasycznej do biegania w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy dla osób poszukujących dopracowanych butów w przystępnej cenie.

Rozmiar buta EU
Liczba
Dostępny produkt z innymi opcjami

  • Wyprzedaż!
  • -200,00 zł

Rossignol X-6 Classic to dobrze zaprojektowane i wykonane buty do narciarstwa biegowego, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane także do biegania na nartorolkach. Ich dopracowana konstrukcja umożliwia nie tylko rekreacyjne bieganie, ale także starty w amatorskich biegach narciarskich, również długodystansowych. Nowatorski system Thermo Adjastable Fit sprawia, że but dostosowuje się do kształtu stopy pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało.

Precyzyjna konstrukcja okalająca stopę zapewnia dobre wsparcie, odporność na skręcanie i doskonałą kontrolę nad nartorolkami w każdej fazie ruchu. Projektantom X-6 Classic udało się stworzyć buty, w których ruch stopy jest naturalny, dzięki czemu straty energii są ograniczone.

System szybkiego sznurowania pozwala na łatwe i skuteczne zaciśnięcie sznurówek. Wodoodporna, wysoka osłona pokrywająca sznurówki chroni stopę przed wilgocią, a asymetryczny zamek zapewnia komfort w okolicy podbicia. Osłona sięga wysoko nad kostkę tworząc “mankiet”.

Plastikowe wzmocnienie pięty 3-D kontroluje nacisk i zwiększa trwałość butów. Podeszwa zapewnia stabilność i precyzyjne odbicie.

Dobierz rozmiar

 
rozmiar EUM
3623,3 cm
3724 cm
4026 cm
4126,5 cm
4227,5 cm
4328 cm
4429 cm
4529,3 cm

Rozmiary wg danych producenta. Wartość M została faktycznie zmierzona i podana jest w centymetrach [cm].

Opis poszczególnych długości

LiteraOpis
Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi

Dane

Waga
510 g
Forma aktywności
turystyka
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Rossignol X-6 Classic

Buty do techniki klasycznej do biegania w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy dla osób poszukujących dopracowanych butów w przystępnej cenie.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)

Okazje