Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate NNN

595,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką łyżwową na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości butów o przyzwoitej sztywności, zapewniających komfort termiczny i dobrą wentylację. A to wszystko przy bardzo przystępnej cenie.

(1)
Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  Spine Skiroll Skate NNN to buty do nartorolek przeznaczone do jazdy stylem łyżwowym. Ich sztywność, niska waga i przewiewność powinny zadowolić większość użytkowników nartorolek. Waga jednej sztuki w rozmiarze 42 EU to zaledwie 520 gram.

  Buty zostały zbudowane na bazie sztywnej podeszwy współpracującej z wiązaniami w systemie NNN, Prolink i Turnamic. Zapiętek i cholewka z twardego, wysokiej jakości plastiku, zapewniają sztywność niezbędną podczas jazdy techniką łyżwową.

  Przewiewny materiał pokrywający większą część stopy zapewnia dobrą wentylację. Chłodzenie gwarantuje też odkryta część buta nad kostką - nie jest osłonięta żadną tkaniną. We wnętrzu butów znajdują się dobrej jakości, wentylowane wewnętrzne wkładki.

  Buty wiązane są przy pomocy syntetycznej linki, która dokładnie opina stopę. W dobrym dopasowaniu i poprawnym zaciśnięciu pomaga pętelka umiejscowiona w środkowej części długości sznurowadeł, przy jej pomocy można łatwo i komfortowo ściągnąć sznurówki w niższej części stopy (bliżej palców). W dobrym i szybkim zaciśnięciu pomaga tzw. szybkozamykacz. To pozwala na komfortowe zaciągnięcie linek nawet w rękawiczkach. Kieszonka naszyta na wewnętrznym języku umożliwia schowanie pozostałej, luźnej części linko-sznurówki wraz z szybkozamykaczem.

  Wnętrze cholewki usztywniającej staw skokowy - opaski opinającej goleń - zostało wyłożone miękką i pochłaniającym pot wyściółką. Obwód opaski regulowany jest przy pomocy rzepa zapewniającego szeroki zakres regulacji. W zakładaniu i zdejmowaniu butów pomaga pętelka naszyta po zewnętrznej stronie buta nad piętą.

  Przeczytaj test butów Spine Skiroll Skate opublikowany w portalu nartorolki.pl.

  Cena za jedną parę butów.

  Dobierz rozmiar

  Jak znaleźć właściwy rozmiar? 

  Buty do techniki łyżwowej powinny być w miarę dokładnie dopasowane do stopy bez zbędnego zapasu na długość, a zwłaszcza szerokość. Idealnie, jeśli po założeniu buta przed palcami pozostaje jeszcze kilka mm zapasu, tak aby przy pełnym zakresie ruchu palec nie dotykał buta.

  Aby się upewnić odnośnie rozmiaru, zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,3 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,3 do 0,5 cm).

   
  rozmiar EUMS
  3824,58,2
  3925,08,5
  4026,08,5
  4126,58,5
  4227,28,7
  4328,09,0
  4428,59,0
  4529,09,3
  4630,09,3
  4730,59,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w miejscu pokazanym na obrazku) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości

  LiteraOpis
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Dane

  Waga
  505 g / 41 EU
  Do techniki
  łyżwowej
  System wiązań
  NNN
  Poszycie buta
  przewiewne

  Specyficzne indeksy

  Komentarze (1)

  Ocena 

  19.06.2023

  Zakup internetowy

  Podana na stronie instrukcja mierzenia stopy jest idealna. Buty kupione przez internet pasują idealnie.

   Napisz swoją opinię

   Buty do nartorolek SPINE Skiroll Skate NNN

   Przewiewne buty do nartorolek w systemie wiązań NNN do biegania techniką łyżwową na nartorolkach. Idealne dla osób poszukujących dobrej jakości butów o przyzwoitej sztywności, zapewniających komfort termiczny i dobrą wentylację. A to wszystko przy bardzo przystępnej cenie.

   Napisz swoją opinię

   Inni wraz z tym produktem kupili także

   Więcej z tej samej kategorii (12)

   Okazje