Buty Spine Concept Skate Pro

895,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Sportowe buty do techniki łyżwowej charakteryzujące się bardzo przyzwoitymi parametrami sztywności przy zachowaniu przystępnej ceny. Pasują do wiązań w systemie NNN, Turnamic i Prolink.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  Spine Concept Skate Pro to buty stworzone do biegania na nartach techniką łyżwową. To jedne z najbardziej udanych butów do łyżwy w cenie poniżej 1000 zł. Mają sztywną podeszwę, co stanowi duże wsparcie przy krokach łyżwowych. Cholewka usztywniająca kostkę sięga dosyć wysoko i dostatecznie wspiera staw skokowy.

  Buty zostały stworzone z myślą o osobach, które mają zacięcie sportowe, choć niekoniecznie chcą rywalizować w zawodach. Ten model znajdzie uznanie u wszystkich, także początkujących, którzy nie są jeszcze gotowi zainwestować większych kwot w sprzęt narciarski, a chcieliby już poczuć trochę przyjemności z biegania na nartach.

  Buty są dobrze wykonane, gdy weźmiemy je do ręki, trudno uwierzyć, że cenowo przypisane są tylko do średniej półki. W tym modelu znajdujemy but "wewnętrzny", sznurowany przy pomocy szybkozamykacza, który jest trwały i efektywny. Dzięki temu sznurówki możemy szybko i skutecznie zaciągnąć także w rękawiczkach. W dopasowaniu obuwia pomaga także pasek (zapinany na rzep) znajdujący się w tylnej części buta nad piętą. Buty wyposażono w anatomiczne, wyjmowane wkładki wewnętrzne. Całość pokryta jest osobną, zewnętrzną, nieprzemakalną syntetyczną tkaniną, zapinaną na zamek. Osłania ona sznurówki i sięga wysoko ponad cholewkę stanowiąc dobrą osłonę dla śniegu i zimnego powietrza. 

  Buty współpracują z wiązaniami w systemie NNN, w tym Rottefella NNN, Prolink i Turnamic.

  Cena za jedną parę butów.

  Dobierz rozmiar

  Jak znaleźć właściwy rozmiar? 

  Buty do techniki łyżwowej powinny być w miarę dokładnie dopasowane do stopy bez zbędnego zapasu na długość, a zwłaszcza szerokość. Idealnie, jeśli po założeniu buta przed palcami pozostaje jeszcze kilka mm zapasu, tak aby przy pełnym zakresie ruchu palec nie dotykał buta.

  Aby się upewnić odnośnie rozmiaru, zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,3 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,3 do 0,5 cm).

   
  rozmiar EUMS
  42 27,08,8
  43 27,69,0
  44 28,39,0
  45 29,09,3
  46 29,59,5
  47 30,09,5

  Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

  Opis poszczególnych długości

  LiteraOpis
  Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
  Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

  Dane

  Forma aktywności
  trening sportowy
  Do techniki
  łyżwowej
  System wiązań
  NNN
  Osłona sznurówek
  tak
  Poszycie buta
  nieprzemakalne

  Specyficzne indeksy

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Buty Spine Concept Skate Pro

  Sportowe buty do techniki łyżwowej charakteryzujące się bardzo przyzwoitymi parametrami sztywności przy zachowaniu przystępnej ceny. Pasują do wiązań w systemie NNN, Turnamic i Prolink.

  Napisz swoją opinię

  Inni wraz z tym produktem kupili także

  Więcej z tej samej kategorii (12)

  Okazje