Lista produktów marki Nartorolkowa Szkoła Sklepu Nartorolkowy.pl

Nartorolkowa Szkoła Sklepu Nartorolkowy.pl to szkółka nartorolkowa prowadząca kursy i szkolenia organizowane przez największy polski sklep z nartorolkami. Nauka jazdy na nartorolkach prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę. Programy szkolenia opracowane są na podstawie wieloletniej praktyki w szkoleniu na nartorolkach.

Nasz sklep może pochwalić się doświadczeniem sięgającym 2013 roku, gdy zorganizowaliśmy pierwszy kurs jazdy na nartorolkach. W późniejszych latach organizowaliśmy wiele spotkań i szkoleń w ramach różnorakich naszych inicjatyw. Do historii przeszły prowadzone przez nas szkolenia w różnych miejscach Polski pod nazwą Nordic Weekend, czy Weekendowy Kurs Nartorolkowy.

Partnerem technicznym naszej szkoły nartorolkowej jest Vexa.

Mamy tu 4 produktów.

Pokazuję 1-4 z 4 produkt(ów)

Aktywne filtry

11-12.05 - technika...
  • Nowy

11-12.05 - technika klasyczna - kurs jazdy na...

Cena 349,00 zł

Weekendowy kurs nartorolkowy (11-12 maja 2024 roku) skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć. Szkolenie jest prowadzone z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób poznać zasady poruszania się na nartorolkach techniką klasyczną. Grupa maksymalnie 10 osób dorosłych.

13-14.04 - Weekendowy kurs...
  • Nowy
  • Obecnie brak w magazynie

13-14.04 - Weekendowy kurs jazdy na...

Cena 349,00 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE! Weekendowy kurs nartorolkowy (13-14 kwietnia 2024 roku) skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć. Szkolenie prowadzone jest z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób rozpocząć przygodę z nartorolkami, jak też o osobach, które potrzebują odświeżyć swoje...

23-24.03 - Weekendowy kurs...
  • Nowy
  • Obecnie brak w magazynie

23-24.03 - Weekendowy kurs jazdy na...

Cena 349,00 zł

ZAPISY ZAMKNIĘTE! Weekendowy kurs nartorolkowy skondensowany do dwóch dni intensywnych zajęć. Szkolenie prowadzone jest z myślą o wszystkich, którzy chcą w zorganizowany sposób rozpocząć przygodę z nartorolkami, jak też o osobach, które potrzebują odświeżyć swoje umiejętności od podstaw. Grupa...

04-30.04 - Miesięczny kurs...
  • Nowy
  • Obecnie brak w magazynie

04-30.04 - Miesięczny kurs jazdy na...

Cena 399,00 zł

ZAPISY ZAMKNIĘTE. Miesięczna kompleksowa nauka jazdy na nartorolkach we Wrocławiu. Kompletne szkolenie na poziomie podstawowym techniką łyżwową. Zajęcia we wtorki i czwartki. To najlepsze zajęcia na nartorolkach dla rozpoczynających naukę jazdy. Grupa 10-12 osób dorosłych.