Lista produktów marki Fischer

Austriacki potentat w produkcji sprzętu narciarskiego, a w szczególności do narciarstwa biegowego. 

Firma została założona w 1924, od początku znana była z innowacji i najnowszych technologii. Fischer Sports GmbH jest jedynym dostawcą na rynku światowym ekwipunku zarówno do biegów narciarskich i narciarstwa alpejskiego. Fischer Sports jest liderem rynku światowego biegów narciarskich i jednym z największych producentów nart. Siedziba znajduje się w Ried im Innkreis (Austria), a ośrodki produkcyjne zlokalizowane są w Ried im Innkreis i Mukaczewie (Ukraina).

Mamy tu 2 produktów.

Pokazuję 1-2 z 2 produkt(ów)
Letnie buty Fischer RC Roller Combi
  • -164,00 zł
-164,00 zł

Letnie buty Fischer RC Roller Combi

Cena detaliczna 689,00 złCena 525,00 zł
Rozmiar buta EU: 38

Przewiewne buty w systemie NNN do biegania techniką klasyczną na nartorolkach z możliwością stosowania do techniki łyżwowej. Dla osób poszukujących uniwersalnych i dobrze wentylowanych butów renomowanego producenta do biegania na nartorolkach także w upalne dni. Pozostała ostatnia para w...

Buty Fischer RCS Roller...
  • Nowy

Buty Fischer RCS Roller Skating Yellow

Cena 799,00 zł
Rozmiar buta EU: 40

Najwyższy model niezwykle przewiewnych i lekkich butów austriackiego producenta zaprojektowany do użytku z nartorolkami do techniki łyżwowej. Buty współpracują z wiązaniami w systemach NNN, Prolink i Turnamic. Dostępne obecnie w rozmiarach 40 EU i 42 EU.