Filtruj wg

Marka

Marka

Forma aktywności

Forma aktywności

Średnica kół

Średnica kół

Szerokość kół

Szerokość kół

Cena

Cena

  • 679,00 zł - 1 349,00 zł

Nartorolki Vexa Flex Composite

Nartorolki do startów

Nartorolki szybkie przeznaczone do startów w zawodach

Nartorolki do startów

Mamy tu 5 produktów.

Pokazuję 1-5 z 5 produkt(ów)

Aktywne filtry

Nartorolki VEXA 70A Fervor Fast

Cena 679,00 zł

Jedne z najszybszych na polskim rynku nartorolek do techniki klasycznej. Przeznaczone do startów i treningów szybkościowych. Doskonały wybór dla osób poszukujących mocnego, dobrze zbudowanego i szybkiego sprzętu w przystępnej dla każdego cenie.

Nartorolki Ski Way Easy

Cena 799,00 zł

Nartorolki do techniki klasycznej dla początkujących i zaawansowanych sportowców. Idealne do rekreacji, jak też długich wybiegań. Docenią je wszyscy lubiący osiągać wyższe prędkości. Model najlepszy w stosunku jakości do ceny w teście “Nordic Sports Magazine”.

Nartorolki VEXA 53A Turbo

Cena 1 199,00 zł

Najszybsze w Polsce nartorolki do startów techniką łyżwową z kołami pozwalającymi zawodnikom zdobyć najwyższe laury w Pucharze Świata FIS na nartorolkach, dostępne z ceramicznymi łożyskami. Skonstruowane dla osób...

Nartorolki Swenor Alutech Fast

Cena 1 299,00 zł

Jedne z najszybszych na świecie nartorolek z gumowymi kołami do techniki klasycznej na aluminiowych mostach o wyjątkowej wytrzymałości na obciążenia i znakomitej stabilności.

Nartorolki Marwe Classic...
  • -150,00 zł
-150,00 zł

Nartorolki Marwe Classic 700 A Racing

Cena detaliczna 1 499,00 złCena 1 349,00 zł

Bardzo szybkie nartorolki do techniki klasycznej dla osób poszukujących możliwie szybkich nartorolek do udziału w zawodach, gdzie regulaminy wymagają gumowych kół.